کارخانه پروفیل آپادانا

اصفهان
کارخانه پروفیل آپادانا واقع در اصفهان در سال 1383 راه اندازی شده و از محصولات شاخص آن می توان به پروفیل, پروفیل ساختمانی, پروفیل صنعتی, اشاره کرد که در سایت آهنک میتونید آنها را ببینید
اصفهان, اصفهان شهرک صنعتی جی
دانلود پی دی اف کارخانه
قیمت محصولات کارخانه

پروفیل آپادانا

قیمت بدون ارزش افزوده

قیمت پروفیل پروفیل آپادانا

1403/05/04 - 07:24
محصولسایزنوعقیمتنمودارخرید
پروفیل 2 میل فولاد آپادانا 2ساختمانی 40,200 تومان
پروفیل 2.5 میل فولاد آپادانا 2.5ساختمانی 40,000 تومان
پروفیل 3 میل فولاد آپادانا 3ساختمانی 40,000 تومان
پروفیل ضخامت 4 میلیمتر فولاد آپادانا 4- 40,000 تومان

این کارخانه در سال 1383 با شماره ثبت 11630 تأسیس گردید. کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا جزو شرکت‌هایی با سهام خاص محسوب می‌شود. مجموعه صنعتی فولاد آپادانا در زمینی به وسعت 37 هزارمتر مربع در شهرک صنعتی جی واقع می‌باشد. جهت آشنایی بیشتر با کارخانه لوله و پروفیل آپادانا با ما همراه باشید.

معرفی کارخانه لوله و پروفیل آپادانا

یکی از جدیدترین کارخانه ها در مقطع فولاد که در سال 1383 در اصفهان تاسیس شده است کارخانه فولاد آپادانا می باشد این کارخانه در 17 کیلومتری جاده اصفهان واقع شده و حدود 309 هکتار مساحت دارد و این کارخانه دارای واحدهای مختلف از جمله صنفی، تولیدی و صنعتی می باشد. شهرک 37 هزار مترمربعی در آپادانا واقع شده که در آن به تولیدات لوله و پروفیل می پردازند.

یکی از هدف های اصلی برای راه اندازی کارخانه فولاد آپادانا این بود که علاوه بر واحدهای صنعتی به تولید لوله و پروفیل های صنعتی ساختمانی و دیگر محصولات فولادی کشور بپردازند زمانی که کارخانه آپادانا تاسیس شد حدود 120 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در آن مشغول به کار شدند. می توان گفت یکی از تولید کنندگان سرشناس لوله و پروفیل در اصفهان کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا می باشد تولیدات کارخانه آپادانا نسبت به سایر تولیدکننده ها محدود است و سالانه می تواند حدود 60 هزار تن را تولید کند.

محصولات کارخانه لوله و پروفیل آپادانا

در مورد محصولات لوله و پروفیل آپادانا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید انواع قوطی آپادانا
  • انواع لوله های فولادی
  • پروفیل های صنعتی و ساختمانی
  • تامین مواد اولیه مورد نیاز خطوط تولید محصولات فولادی
  • تامین بخشی از زنجیره فولادی بازار داخلی و خارجی
  • پخش کننده لوله و پروفیل آپادانا در سطح استانی و کشور

انواع قوطی

قوطی ها پروفیل های توخالی هستند که با سطح مقطع های متفاوتی تولید می‌شوند. اما در ایران این قوطی ها بیشتر به شکل های مستطیل و مربع بوده و در صنعت کاربرد فراوانی دارند. به طور کلی قوطی ها در ضخامت هایی بین 0.6 تا 1.5 میلیمتر را قوطی سبک می‌نامند. قوطی های ساختمانی ضخامتی برابر با 2 تا 3 میلیمتر داشته و ضخامت بیشتر 4 میلیمتر نیز در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که قیمت قوطی تا حدی زیادی به ساز و ضخامت آن بستگی خواهد داشت.

انواع لوله های صنعتی

این لوله ها از ورق های سیاه درزدار تولید میشود و در انتقال سیالات مانند آب و گاز، ساخت پل ها، صنایع پتروشیمی و… کاربرد فراوانی دارند. همچنین انواع این لوله ها شامل لوله صنعتی مانیسمان، گالوانیزه، آلیاژی و چدنی است. انواع لوله های صنعتی در کارخانه آپادانا در ضخامت های 2، 2.5، 3 و 4 میلیمتر و همچنین در طول های 6 یا 12 متری تولید می‌شوند.

انواع پروفیل صنعتی و ساختمانی

پروفیل ها مقاطع فولادی هستند که کاربرد فراوانی در صنعت و ساختمان سازی دارند. مقاومت بالا در برابر فشار، قابلیت جوش پذیری، ضخامت های مختلف از جمله ویژگی هایی هستند که سبب شدند تا این محصول در صنعت ساختمان سازی به کار گرفته شود. قیمت پروفیل مجموعه آپادانا با توجه به اندازه های آن و نوع کاربرد این پروفیل ها مشخص می‌شود. همچنین پروفیل های تولید شده در کارخانه آپادانا در اندازه های 2*40*40، 2.5*40*80، 3*90*90، 4*100*100 و 4*135*135 می‌باشد.

استانداردهای پروفیل فولاد آپادانا

آپادانا از ورق‌های فولاد نرم ST37 با کربن پایین در تولید لوله‌های خود بهره می‌گیرد. این محصولات مطابق استانداردهای بین‌المللی DIN 2395 و JIS G3466 تولید می‌شوند. هم‌چنین بخش کنترل کیفی این کارخانه با دقت بالا به آنالیز محصولات می‌پردازد.

خط تولید کارخانه لوله و پروفیل آپادانا

این دسته از محصولات زنجیره فولادی برای مصرف در ساختمان سازی و صنعت کارایی دارند. از آن جایی که نقش پروفیل در ساخت و ساز قابل چشم پوشی نیست تهیه محصولی با کیفیت و مقاومت بالا حائز اهمیت است بر همین اساس انتخاب محصولات تولید شده از مجموعه های بنام و معتبر می تواند تصمیم معقول و منطقی باشد. محصولات تولید شده شرکت فولاد آپادانا با استحکام بالا و وزن مناسب می تواند جایگزین بسیار مناسبی با هدف سبک سازی سازه های فولادی باشد. محصولات تولیدی در ضخامت های متنوع در طول 6 یا 12 متری یا بنابر سفارش خریدار برش می خورند.

وجود بخش های کنترل کیفی و بازرسین خطوط، نقش به سزایی در کیفیت نهایی محصولات فولاد لوله آپادانا ایفا می کنند. در هر مرحله بازرسین و ناظرینی در کنار خطوط تولید حاضر شده و با بررسی روند تولید متوجه نقص های فنی در محصولات خواهند بود. شایان ذکر است از کلیه محصولات تولیدی نمونه برداری شده، جهت آنالیز و بررسی خواص شیمیایی و ظاهری به بخش کنترل کیفی هدایت می شوند.

لازم به ذکر است محصولات این مجموعه با نام های قوطی و پروفیل آپادانا، پروفیل دوغی، قوطی و پروفیل اصفهان شناخته می شوند.

وزن لوله و پروفیل آپادانا

قطعا می دانید که ورق های فولادی برای ساخت لوله و پروفیل استفاده می شوند، ضخامت های مختلفی دارد بنابراین همین باعث می‌شود تا لوله و پروفیل هایی که ساخته می شود نیز دارای ابعاد و ضخامت های مختلف باشد و در نتیجه کاربردهای مختلفی نیز داشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در آهنک تماس بگیرید.

قیمت لوله و پروفیل آپادانا

قیمت روزانه و لحظه‌ای انواع قوطی پروفیل کارخانه فولاد آپادانا در این صفحه بروز رسانی می‌شود. شما می‌توانید پروفیل صنعتی کارخانه لوله و پروفیل فولادی آپادانا را در این صفحه سفارش دهید یا برای خرید با کارشناسان ما در آهنک تماس بگیرید.

جمع بندی پایانی

این کارخانه با پشتوانه دو دهه فعالیت مستمر درزمینه تولید انواع قوطی، لوله و پروفیل و انواع مقاطع فولادی صنعتی، ساختمانی و تامین محصولات مود نیاز بازارهای داخلی و خارجی در مساحتی به میزان 37 هزار متر مربع است و در بخش های انبار مواد اولیه، سالن تولید و انبار محصولات با تولید سالانه 60 هزار تن و استفاده از کادر مجرب و متخصص با اشتغال زایی بالغ بر 120 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم فعالیت دارد.

سوالات متداول

مشخصات پروفیل های صنعتی و ساختمانی فولاد آپادانا چیست؟

پروفیل صنعتی و ساختمانی کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا : پروفیل 2*40*40، پروفیل 2.5*40*80، پروفیل 3*90*90، پروفیل 4*100*100، پروفیل ستونی 4*135*135

بیشترین کاربردهای محصولات فولاد آپادانا چیست؟

کاربرد لوله و پروفیل کارخانه فولاد آپادانا بیشتر در ساخت پروفیل درب و پنجره های ساختمان استفاده می شود زیرا در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت زیادی دارند. فولادی که برای ساخت چنین لوله و پروفیل‌هایی استفاده می‌شود دارای خاصیت شکل پذیری فوق العاده ای است و همین امر باعث می‌شود تا ساختار آن ها را راحت تر کند.

هزینه باربری و ارسال بار در آهنک به چه صورت است؟

پس از استعلام قیمت از باربری و هزینه ارسال بار تا مقصد, قیمت نهایی به خریدار اعلام می‌گردد. بعد از تایید هزینه توسط مشتری بار مورد نظر ارسال می‌شود.