درباره آهنک

آهنک از کجا آمده؟

شرکت آهنک پردیس ایرانیان با نام وبسایت آهنک ، با بیش از نیم قرن سابقه در بازار آهن و فولاد کشور محصولاتی مانند آهن آلات ، میلگرد ، تیرآهن ، نبشی و ناودانی ، ورق آهن و لوله و پروفیل را برای شما تامین میکند.

در صفحه درباره آهنک ، شما را با گوشه هایی از سابقه کار در بازار آهن و گستره فعالیت های ما آشنا میکنیم.

تلاش ما این بوده تا بتوانیم نیاز مخاطبین خود را در کمترین زمان ممکن مرتفع سازیم و کالای مورد نیاز مشتریانمان را با صحت اطمینان از خرید به دستشان برسانیم. در همین راستا شرکت آهنک پردیس ایرانیان (آهنک) با ایجاد یک تغییر بزرگ در بازار آهن توانسته استعلام قیمت آنی را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد، شما میتوانید با مراجعه به صفحه قیمت محصولات، اقدام به استعلام قیمت نمایید و در لحظه از قیمت ها مطلع شوید.

همچنین می توانید ، از طریق تماس با آهنک با کارشناسان آهنک در ارتباط باشید

50 سال سابقه فعالیت
300 سفارش موفق در طول روز
انبار آهنک

هدف آهنک

رسالت آهنک رضایت شماست

آهنک پردیس ایرانیان (آهنک) در مقایسه با سایر شرکت ها تفاوت هایی دارد. که در صفحه درباره آهنک به آن می پردازیم.

آشنایی با یکی از مزیت های آهنک برای خرید آهن آلات صنعتی و ساختمانی

یکی از مواردی که آهنک را نسبت به سایر شرکت های دیگر متمایز میکند اعتبار بالا، تجربه و داشتن انبارهای خصوصی آهن آلات آهنک در تهران است. همین امر موجب شده است، مشتریانی که حتی برای یک بار اقدام به خرید و فعالیت با آهنک میکنند فعالیت خود را به صورت متوالی ادامه دهند.

آهنک پردیس ایرانیان (آهنک) ، اولین فروشگاه های اینترنتی آهن آلات در ایران است و همیشه به دنبال عرضه ی بهترین و باکیفیت ترین خدمات به مشتریانش بوده است و توانسته بهترین جایگاه را در توزیع آهن آلات صنعتی و ساختمانی در کشور و منطقه را بدست آورد. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان و کسب اطمینان شما اولین دغدغه ما به شمار میرود.

40 آنلاین قابل خرید
3 دقیقه انتظار تا صدور پیش فاکتور
تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین قیمت در کل بازار کشور
مشاهده انبار آهنک

بررسی به روز قیمت ها به صورت لحظه ای در آهنک

آمار و اطلاعات هر روز با استعلام صبح از کارخانه های معتبر آهن و فولاد کشور، به فروشگاه آهن آلات صنعتی و ساختمانی آهنک می رسد

آهنک پردیس ایرانیان (آهنک) توانسته جایگاه خود را در بازار تثبیت کند از این رو با توجه به نوسانات بازار مشتریان عزیز می توانند با خیال آسوده کالای خود را خریداری نمایند و از آمار قیمت های لحظه ای با خبر شوند. برای استعلام قیمت میلگرد ، قیمت تیرآهن ، قیمت ورق ، قیمت نبشی و … می توانید از سایت آهنک اقدام نمایید.

مشاهده انبار آهنک
بررسی به روز قیمت ها به صورت لحظه ای در آهنک