قیمت پروفیل

قیمت بدون ارزش افزوده

قیمت پروفیل پروفیل آپادانا

1401/12/11 - 16:33
محصول سایزمحل بارگیری قیمت نمودار خرید
پروفیل 2 میل فولاد آپادانا 2کارخانه 19,500 تومان
پروفیل 2.5 میل فولاد آپادانا 2.5کارخانه 19,200 تومان
پروفیل 3 میل فولاد آپادانا 3کارخانه 19,200 تومان
پروفیل ضخامت 4 میلیمتر فولا... 4کارخانه 19,200 تومان

قیمت پروفیل لوله و پروفیل کچو

1401/12/11 - 16:19
محصول سایزمحل بارگیری قیمت نمودار خرید
پروفیل 2 میل فولاد کچو 2کارخانه 25,500 تومان -
پروفیل 2.5 میل فولاد کچو 2.5کارخانه 24,500 تومان -
پروفیل 3 میل فولاد کچو 3کارخانه 21,500 تومان -
پروفیل ضخامت 4 میلیمتر فولا... 4کارخانه 23,000 تومان -

قیمت پروفیل لوله و پروفیل گل نرده

1401/12/11 - 16:09
محصول سایزمحل بارگیری قیمت نمودار خرید
پروفیل 2 میل لوله و پروفیل ... 2کارخانه 19,725 تومان -
پروفیل 2.5 میل لوله و پروفی... 2.5کارخانه 19,267 تومان -
پروفیل 3 میل لوله و پروفیل ... 3کارخانه 19,267 تومان -
پروفیل 3.5 میل لوله و پروفی... 3.5کارخانه تماس بگیرید -
پروفیل ضخامت 4 میلیمتر کارخ... 4کارخانه 22,019 تومان

پروفیل‌ها از جمله پرکاربردترین محصولات فلزی هستند که در بخش‌ها و صنایع مختلف استفاده می‌شوند و می‌توانند کاربردهای متعددی داشته باشند. پروفیل‌ها می‌توانند در انواع مختلفی از نظر ضخامت، جنس، شکل، کاربردها، سایز و استانداردها وجود دارند و می‌توانند قیمت متفاوتی نیز داشته باشند.

خرید پروفیل

پروفیل چیست؟

پروفیل یا PROFILE از نظر لغوی به معنای مقطع ثابت و طول زیاد است و می‌تواند استفاده‌های متعددی در صنایع گوناگون داشته باشد. پروفیل‌ها امروزه در انواع مختلفی صنعتی و ساختمانی تولید می‌شوند و با توجه به ویژگی‌های منحصربه‌فردی همچون مقاومت در برابر تنش‌های فولادی، وزن کم، تحمل مناسب ضربات و … می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند که مهم‌ترین آنها به شرح زیر هستند:

 • استفاده در تولید انواع در و پنجره‌های ساختمانی
 • استفاده به عنوان نرده‌های فلزی و سقف و ستون سوله‌های مختلف
 • استفاده در صنایع مختلفی نظامی
 • استفاده در تولید لوازم پزشکی و بیمارستانی
 • استفاده در صنعت خودروسازی و تولید میز و صندلی
 • استفاده در صنعت راهسازی
 • نرده‌کشی راه‌پله‌ها، پیاده‌روها، خیابان‌ها و …

انواع پروفیل

پروفیل‌ها از جمله محصولاتی هستند که می‌توانند بر اساس فاکتورهای مختلفی طبقه‌بندی شوند. از جمله مهم‌ترین انواع پروفیل‌ها بر اساس کاربرد می‌توان به پروفیل‌های ساختمان و صنعتی اشاره کرد. همچنین پروفیل‌ها بر اساس جنس مواد تشکیل دهنده انواع مختلفی همچون پروفیل آلومینیومی، پروفیل گالوانیزه، پروفیل کامپوزیتی و پروفیل استیل تقسیم می‌شوند. از نظر شکل ظاهری نیز این محصولات به پروفیل‌های باز مانند پروفیل‌های Z، پروفیل U و Hat و همچنین پروفیل‌های بسته تقسیم می‌شوند. از نظر وزن نیز این محصولات در انواع سبک و سنگین وجود دارند. بر اساس روش ساخت نیز پروفیل‌ها به انواع پروفیل‌های نورد گرم و نورد سرد تقسیم می‌شوند. به صورت کلی پروفیل‌ها با توجه به کاربردهای متعددی که دارند می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند و از ویژگی‌ها و مشخصات مختلفی برخوردار شوند.

قیمت پروفیل

انواع سایز پروفیل

تقسیم‌بندی پروفیل‌ها بر اساس سایز و اندازه مهم‌ترین نوع تقسیم‌بندی این محصولات است که نقش بسیار زیادی در کاربردهای آنها دارد. سایزبندی پروفیل‌ها با توجه به نوع آنها می‌تواند متفاوت باشد اما معمولاً پروفیل‌های مربعی که با نام پروفیل قوطی نیز شناخته می‌شوند بیشتر مورد توجه قرار دارند چرا که کاربرد و استفاده‌های بیشتری دارند. پروفیل‌های قوطی یا مربعی می‌توانند بر اساس میزان ضخامتی که دارند در سایزهای مختلفی تولید شوند که رایج‌ترین آنها شامل مواردی همچون پروفیل 20*20، 30*30، 40*40، 50*50، 60*60، 70*70، 80*80، 90*90، 100*100، 110*110، 120*120 و … هستند. ضخامت این پروفیل‌ها می‌تواند از 2 تا 6 میلی‌متر متفاوت باشد. اندازه این پروفیل‌ها نیز متفاوت خواهد بود ولی معمولاً در ابعاد 6 و 12 متری تولید می‌شوند.

قیمت پروفیل

همان‌طور که گفته شد پروفیل از کاربردی‌ترین و پراستفاده‌ترین محصولات و تجهیزات صنعتی و ساختمانی هستند و همین باعث شده است که تنوع بالایی داشته باشند. قیمت پروفیل می‌تواند تحت تأثیر عوامل و فاکتورهای مختلفی باشد که مهم‌ترین آنها شامل موارد زیر هستند:

 • جنس و نوع پروفیل
 • نحوه فرآیند تولید پروفیل‌ها
 • شرکت و برند تولیدکننده
 • فروشگاه عرضه‌کننده پروفیل‌ها
 • قیمت مواد اولیه
 • وزن و ضخامت پروفیل‌ها
 • حجم و میزان خریداری شده
 • مشخصات شیمیایی و مکانیکی پروفیل‌ها
 • استانداردهای محصول
 • شرایط بازار جهانی فولاد
 • میزان عرضه و تقاضا
 • قیمت ارز
 • کاربردهای پروفیل

قیمت روز پروفیل

با توجه به آنکه پروفیل استفاده‌های متعددی در صنایع مختلف دارد و در سراسر دنیا و صنایع مختلف به کار گرفته می‌شود قیمت آن نیز می‌تواند به صورت روزانه و تحت تأثیر عوامل و فاکتورهای مختلف تغییر کند. از مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌توانند در تعیین قیمت روز پروفیل‌ها مؤثر باشند می‌توان به مواردی همچون شرایط بازارهای جهانی، نرخ ارز، قیمت مواد اولیه، هزینه‌های حمل‌ونقل و … اشاره کرد.

پروفیل

خرید پروفیل

برای خرید پروفیل همانند سایر محصولات و مقاطع فولادی می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. در روش مستقیم که روش سنتی و رایج است مصرف‌کننده و خریداران می‌توانند برای خرید پروفیل‌های مورد نظر خود به صورت مستقیم به کارخانه‌ها یا فروشگاه‌های عرضه‌کننده مراجعه کرده و محصول مورد نظر خودشان را خریداری کنند. این روش خرید می‌تواند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشد. برای خرید پروفیل همانند خرید سایر محصولات فولادی و فلزی لازم است که به فاکتورهای مختلفی همچون کاربردها، سایز، جنس و … توجه شود.

خرید آنلاین پروفیل

خوشبختانه امروزه پیشرفت تکنولوژی‌ها و علم فناوری اطلاعات انقلاب بزرگی در بسیار از صنایع و مشاغل ایجاد کرده است و تمامی شرکت‌ها و کارخانه‌ها دارای وبسایت رسمی و انحصار هستند. افراد می‌توانند در روش خرید آنلاین به راحتی به سایت رسمی کارخانه یا فروشگاه‌های عرضه‌کننده مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خودشان را خریداری کنند. این روش می‌تواند مزایای متعددی داشته باشد که مهم‌ترین آنها شامل صرفه‌جویی در هزینه‌ها، انرژی و زمان است.

مراحل خرید اینترنتی انواع آهن آلات در آهنک

خرید اینترنتی پروفیل

با توجه به آنکه امروزه فضای اینترنت به بهترین بستر برای برقراری تعامل و ارتباط تبدیل شده است مردم به راحتی می‌توانند از آن استفاده کرده و محصولات مورد نظر خودشان را خریداری کنند. در خرید اینترنتی افراد می‌توانند جزئیات کاملی در مورد نحوه خرید پروفیل، نحوه سفارش گیری، شرایط پرداخته هزینه‌ها، زمان بارگیری محصولات، نحوه و زمان تحویل و … را بررسی کنند.

آهنک