خرید از فولاد بافق یزد

1400/05/10 - 03:45:59
سایزاستانداردحالتنوعوزن محل بارگیری واحد فروش قیمت
8A3شاخهآجدار5 کارخانه کیلوگرم
16,200 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
10A3شاخهآجدار8 کارخانه کیلوگرم
15,700 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
12A3شاخهآجدار11 کارخانه کیلوگرم
15,600 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
14A3شاخهآجدار15 کارخانه کیلوگرم
15,230 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
14A4شاخهآجدار15 کارخانه کیلوگرم
0 تومان
ثابت - ناموجود x
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
16A3شاخهآجدار19 کارخانه کیلوگرم
15,230 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
18A3شاخهآجدار24 کارخانه کیلوگرم
15,100 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
20A3شاخهآجدار29 کارخانه کیلوگرم
15,100 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
22A3شاخهآجدار34 کارخانه کیلوگرم
15,100 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
25A3شاخهآجدار47 کارخانه کیلوگرم
15,100 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
28A3شاخهآجدار65 کارخانه کیلوگرم
15,100 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
32A3شاخهآجدار75 کارخانه کیلوگرم
15,100 تومان
بیشتر
کارخانه کیلوگرم
درباره فولاد بافق یزد بیشتر بدانید

شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق در استان یزد با هدف تولید انواع میلگرد های فولادی در سال 1390 به بهره برداری رسید. از جمله امتیازات این مجتمع تولیدی قرار گرفتن در مرکز کشور و دسترسی به شاهراه ترانزیتی و شبکه ریلی کشور می باشد که باعث سهولت در دسترسی به تمامی نقاط کشور شده است. این مجتمع تولیدی در مجاورت معدن سنگ آهن مرکزی ایران قرار دارد که موقعیتی استراتژیک محسوب می شود. این شرکت اقدام به راه اندازی چندین شرکت در زمینه های مرتبط با فولاد نموده است که به این شرح می باشند: کارخانه ذوب و ریخته گری، کارخانه گندله سازی، کارخانه نورد میلگرد، کارخانه نورد مقاطع و کارخانه احیاء مستقیم که ظرفیت تولید این کارخانه ها از 550 هزار تن تا 5 میلیون تن در سال می باشد.
کارخانه فولاد بافق با رویکرد حفظ محیط زیست اقدام به تولید محصولات از مواد بازیافتب در این صنعت نموده است و همچنین در اقدامات موثری در زمینه کاهش آلاینده های زیست محیطی داشته است.

معرفی محصولات کارخانه فولاد و میلگرد بافق

انواع میلگردهای تولید شده در این کارخانه عبارتند از:

  • میلگرد ساده
  • میلگرد آجدار جناقی
  • میلگرد آجدار مارپیچ
  • میلگرد آجدار مرکب

میلگرد های آجدار تولید شده در مجتمع فولاد بافق با استاندارد A3 روسی با ضخامت 8 تا 32 میلیمتر و مقاومت کششی 6 هزار و مقاومت تسلیم 4 هزار کیلوگرم بر سانتیمتر مربع می باشد. از ترکیباتی چون منگنز، گوگرد، سیلیسیم، فسفر و کربن در ساخت تولیدات این کارخانه استفاده شده است. برخی از سایزهای میلگرد های تولید شده در این کارخانه هم به صورت تک شاخه و هم به صورت دو شاخه تولید شده اند.

قیمت میلگرد بافق یزد

میلگرد های آجدار برای استفاده در صنعت ساختمان و سیویل صنعتی مناسب می باشند. با توجه به کیفیت بالای محصولات، این کارخانه در رقابتی تنگاتنگ با تولیدکنندگان بین المللی، استاندارد ملی ایران SIR3132 را با نظارتی مستمر بر مراحل مختلف تولید دریافت نموده است. از دیگر خصوصیات محصولات این کارخانه استفاده از مواد اولیه و شمش های با کیفیت و با درصد بالای آلیاژ در تولید می باشد. مواردی مثل استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در مراحل تولید، تنوع در ابعاد محصولات تولید شده، استفاده از کوره پیشگرم در خط تولید و انجام انواع تست و کنترل کیفیت محصول از جمله آزمایشات مربوط به خمش، باز خمش و کشش با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز، از جمله ویژگی های منحصربفرد این کارخانه می باشد.
عوامل مختلفی بر قیمت میلگرد تاثیر گذار است که عبارتند از:

  • نوع میلگرد
  • ضخامت و سایز میلگرد
  • وزن میلگرد
  • کیفیت محصول

برای داشتن خریدی مطمئن، توصیه ما به شما خرید فروشگاه ها و مراکز معتبر و با سابقه خوب در بین مشتریان می باشد. فروشگاه آهنک با سابقه ای درخشان در زمینه فروش محصولات فولادی آماده ارائه خدمات در این زمینه به شما عزیزان می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز انواع مختلف میلگرد تولید شده در کارخانه فولاد بافق با مشاورین آهنک ارتباط برقرار کنید و پس از دریافت مشاوره رایگان از مشاورین، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

بیشتر بدانید