atigh 150x150 - میلگرد 8 آجدار عتیق آذر سهند A2 انبار تهران

کارخانه عتیق آذر سهند

زنجان
کارخانه عتیق آذر سهند واقع در زنجان در سال راه اندازی شده و از محصولات شاخص آن می توان به میلگرد, میلگرد 10, میلگرد 14, میلگرد 16, میلگرد 18, میلگرد 20, میلگرد 22, میلگرد 25, میلگرد آجدار, اشاره کرد که در سایت آهنک میتونید آنها را ببینید
قیمت محصولات کارخانه

عتیق آذر سهند

قیمت بدون ارزش افزوده

کارخانه فولاد عتیق آذر سهند یکی از کارخانه‌های تولید فولاد میلگرد است که  در سال 1391 در استان زنجان تأسیس گشت. شماره ثبت این کارخانه فولادسازی 2496 می‌باشد و در استان زنجان و شهرستان ابهر واقع است. جهت آشنایی بیشتر با این کارخانه با ما همراه باشید.

معرفی کارخانه فولاد عتیق آذر سهند

اگر قرار باشد درباره عتیق آذر صحبت کنیم، نام شرکت فولاد سیادن ابهر هم به میان می‌آید. علت اینکه چرا این دو شرکت باهم مرتبط هستند، به این ماجرا بازمی‌گردد که شرکت فولاد سیادن، در اجاره‌ی شرکت عتیق آذر سهند بوده و محصولاتی که در این شرکت تولید می‌شود در واقع به نام سیادن نیست، بلکه با نام تجاری عتیق آذر سهند وارد بازار می‌شود.

شرکت سیادن که از قدیمی‌ترین‌های فولاد ابهر است، در سال 1385 و با ظرفیت اولیه 288 هزار تن در سال شروع به کار کرد. این شرکت در تیرماه 1391 تأسیس شد و بخشی از کارش را به فروش محصولات سیادن ابهر اختصاص داد و بعد از مدتی این شرکت را اجازه کرد تا محصولاتی بانام خودش تولید کند. میلگرد عتیق آذر در بازار با نام میلگرد ابهر شناخته می‌شود.

فولاد عتیق آذرسهند با چندین سال تجربه در زمینه تولید انواع میلگرد توانسته رشد چشم‌گیری داشته باشد و بازار فولاد شمال کشور را در دست بگیرد. یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این مجموعه صنعتی اشتغال زایی برای افراد بومی شهرستان و ایجاد شغل برای جوانان می‌باشد.

محصولات شرکت عتیق آذر سهند

محصولات کارخانه فولاد عتیق آذر سهند یکی از مجموعه کارخانه تولیدی محصولات فولادی در شمال کشور می باشد که روزانه چند صد تن فولاد تولید می کند. همچنین محصولات اصلی این کارخانه انواع میلگرد با استانداردهای A2 و A3 می باشد. که در سایزهای گوناگون تولید می شود، لازم به ذکر است بدانید این کارخانه تمرکز خود را بصورت کاملا تخصصی بر روی تولید میلگرد قرار داده تا بتوانید محصولی رضایت بخش با مقاومت بالا تولید کند.

علاوه بر آن، شمش فولادی نیز جزو محصولات تولیدی این کارخانه است.

قیمت فولاد عتیق آذر سهند

قیمت فولاد بر اساس وزن و نوع کالا محاسبه می شود از آنجایی که محصولات این کارخانه بصورت عمده میلگرد می باشد تمامی آنها بصورت شاخه های 12 متری تولید می شوند. اگر بخواهیم تحلیل درست و کاملی از قیمت فولاد عتیق داشته باشیم لازم است بدانید که هر کدام از این محصولات که در شاخه 12 متری تولید می شوند دارای سایز بندی مخصوصی می باشند.

از آنجایی این شرکت تخصصی بر روی یک نوع محصول کار می کند پس بدون شک دارای محصولات متنوع میلگرد آجدار است که هر کدام در سایزهای مختلف تولید می شوند که هر چه سایز آنها افزایش پیدا کند قیمت فولاد عتیق افزایش پیدا می کند.

قیمت محصولات عتیق آذر سهند

در سایت آهنک قیمت محصولات این کارخانه به صورت روزانه به روزرسانی می‌شود. قیمت محصولات فولاد عتیق به میزان زیادی به قیمت فولاد جهانی، کیفیت، هزینه مواد اولیه و تأمین آن بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان قبل از خرید با کارشناسان ما در آهنک تماس بگیرید.

جمع بندی پایانی

کارخانه فولاد عتیق آذر سهند (ابهر) یکی از کارخانه‌های تولید فولاد میلگرد است که در طول سالیان توانسته موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورد.  کارخانه فولاد عتیق آذر سهند در استان زنجان و در نزدیکی شهر ابهر قرار دارد. این کارخانه در ابتدای شروع کار خود که در سال 1391 بود تنها فروشندهٔ محصولات تولیدی کارخانجات دیگر بود که بعد از مدتی تصمیم به تولید، خریدوفروش و توزیع محصولات خود می‌کند و اکنون از چنان جایگاهی در بین رقبا برخوردار است.

سوالات متداول

آیا قیمت محصولات این شرکت در سایت به روز است؟

بعل – قیمت تمامی محصولات این شرکت در سایت آهنک به صورت روزانه بروز رسانی می‌شود.

محصولات شرکت فولاد عتیق آذر سهند چیست؟

این کارخانه در ساخت و تولید انواع میلگرد آجدار فعالیت می‌کند.

در صورت خرید از شرکت فولاد عتیق آذر سهند زمان تحویل کالا چند روزه است؟

با توجه به موجودی کارخانه از 1 تا 7 روز کاری فرایند بارگیری تا تحویل بار انجام میشود.