جهان فولاد غرب کرمانشاه

یزد

کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه واقع در یزد در سال 1387 راه اندازی شده و از محصولات شاخص آن می توان به تیرآهن, تیرآهن و هاش, اشاره کرد که در سایت آهنک میتونید آنها را ببینید
کرمانشاه- کیلومتر 35 جاده کرمانشاه هرسین
کرمانشاه- کیلومتر 35 جاده کرمانشاه هرسین
جوری جنس

اجناس این کارخانه اغلب موجود هستند

عالی
به روزرسانی 1401/05/11 - 12:40:23
6 روز پیش

خرید از جهان فولاد غرب کرمانشاه

قیمت تیرآهن و هاش ها
سایزاستانداردنوعوزن قیمت خرید نوسانات
14IPEسبک120 1,944,955 تومان ناموجود x
30000
16IPEسبک170 2,550,459 تومان ناموجود x
530000
میانگین کلی قیمت تیرآهن و هاش جهان فولاد غرب کرمانشاه

2,490,826 تومان/کیلو

7926606
34863
250000 تومان افزایش نسبت به روز قبل
درباره بیشتر بدانید

تیرآهن کرمانشاه جزء بهترین تیرآهن‌های تولید شده در کشور ایران محسوب می‌شود. این تیرآهن در اندازه‌های متفاوتی به بازار عرضه شده است که هر یک برای کاربرد خاصی مناسب‌اند. در این مطلب از سایت آهنک به بررسی کیفیت تیرآهن کرمانشاه و تولیدکننده آن پرداخته‌ایم.

کارخانه جهان فولاد غرب

برای بررسی کیفیت تیرآهن کرمانشاه بهتر است ابتدا با تولید کننده آن آشنا شویم. مجتمع جهان فولاد غرب (کرمانشاه) در آغاز به منظور کاهش حجم واردات قطعات فولادی به کشور و برطرف کردن بخشی از نیاز به این قطعات شروع به کار کرد. این شرکت رسما در سال 1387 به عرضه محصولات خود در سطح کشور مشغول شد. در مدت کوتاهی توانست پروانه استاندارد ملی ایران را از آن خود کند. این کارخانه مجهز به سیستم نورد گرم است و انواع تیرآهن، نبشی و ناودانی را به میزان 300 هزار تن در سال تولید می‌کند. برای مشاهده قیمت و خرید تیرآهن به فروشگاه اینترنتی آهنک مراجعه نمایید.

کنترل کیفیت تیرآهن کرمانشاه

واحد کنترل کیفیت در کارخانه جهان فولاد غرب در مورد بررسی کیفیت محصولات خود روند دقیقی را طی می‌کند. کیفیت تیرآهن کرمانشاه و کل محصولات تولیدی این کارخانه تحت نمونه‌گیری‌های حین تولید چک می‌شود و مورد آزمایش قرار می‌گیرد. واحد کنترل کیفیت این مجموعه مواد اولیه وارده به کارخانه را کاملا بررسی می‌کند و از مواد مرغوب در تولید محصولات خود استفاده می‌کند. همچنین این مجتمع کالیبراسیون غلطک‌ها را نیز مطابق با استانداردهای جهانی تحت کنترل دقیق در آورده است.

کنترل کیفیت تیرآهن کرمانشاه

کیفیت تیرآهن کرمانشاه و مزایای آن

تولید پیشرفته این محصول و مطابقت داشتن فرایند تولید آن با استانداردهای لازم برای تولید تیرآهن موجب شده که از آن در مصارف بسیاری از جمله ستون‌ها، خرپاها، نعل درگاه‌ها و پوشش سقف‌ها استفاده شود. این تیرآهن مقاومت خوبی دارد و بعد از تیرآهن ذوب آهن اصفهان می‌توان آن را در زمره بهترین تیرآهن‌های ایران به حساب آورد. تولید آن در اندازه‌های متفاوت در کنار کیفیت مناسب این محصول باعث شده تا در موارد بسیاری به کار گرفته شود. کیفیت تیرآهن کرمانشاه به گونه‌ای است که در بسیاری از موارد از کشورهای خارجی نیز تقاضا دارد و به آنجا فرستاده می‌شود.
در مقاله ای با عنوان فرق تیرآهن اصفهان با کرمانشاه به بررسی تفاوت تیرآهن های این دو کارخانه در ایران پرداخته ایم. شما عزیزان می توانید برای مطالعه این مقاله به بخش وبلاگ فروشگاه اینترنتی آهنک مراجعه کنید.