قیمت روز زیگزاگ با سفارش آنلاین

قیمت بدون ارزش افزوده

لیست قیمت روزانه توری زیگزاگ

شما می‌توانید در این صفحه قیمت روزانه زیگزاگ را مشاهده کنید. در ادامه این متن به معرفی کامل زیگزاگ، عوامل تاثیرگذار بر قیمت این محصول و نحوه خرید انواع زیگزاگ از آهنک بیشتر آشنا خواهید شد.

میلگرد از اجزای مهم ساختمان‌سازی است و میلگرد زیگزاگ نوع خاصی از آن بوده که بیشتر در تیرچه (بتنی و آهنی) به کار می‌رود. میلگرد زیگزاگ دارای قطر 5 الی 10 میلی‌متر و از فولاد ساخته می‌شود. (Steel structure rebar truss girder) نام دیگر این مقطع است که برای بخش آجدار آن از میلگردهای A3 استفاده می‌کنند. برای شناخت بیشتر این محصول با ما همراه باشید.

اطلاعاتی درباره میلگرد زیگزاگ

میلگرد زیگزاگ یکی از انواع مقاطع فلزی است که در ساخت و ساز کاربرد زیادی دارد، و برای ساخت خرپا استفاده میشود. و به عنوان یک محصول پیش ساخته شناخته میشود که برای ساخت این محصول باید از میلگرد A3 یا ساده استفاده کنیم. و به دلیل داشتن مقاومت باربری بالا در ساخت پل های معلق و بخش هایی از ساختمان که نیاز به مقاومت بالایی دارند استفاده میشود. قیمت این سازه های پیش ساخته هم به صورت مستقیم از قیمت میلگرد تاثیر می‌پذیرد.

میلگرد زیگزاگ یا خرپا از جمله مقاطع فولادی پیش‌ساخته است. به این معنا که معمولا در کارگاه یا کارخانه تولید شده و آن را به‌صورت قطعات آماده نصب به کارگاه‌های ساختمانی انتقال می‌دهند. به غیر از پاشنه بتنی که در کف قرار می‌گیرد، 3 بخش اصلی در آن وجود دارد:

  • میلگرد بالایی
  • میلگرد عرضی یا زیگزاگ
  • میلگرد پایین

انواع زیگزاگ

میلگرد زیگزاگ یکی از مقاطع آهنی بسیار کاربردی است و در بخش‌های مختلف سازه و به‌کاررفته و وظیفه متحمل شدن نیروهای مختلفی را بر عهده دارد. در قسمت بالا و پایین برخی از میلگردهای زیگزاگی از نبشی آهنی استفاده می‌شود.

همچنین در برخی از آن‌ها فقط از یک میلگرد آجدار تعبیه می‌شود. یعنی در قسمت بالایی میلگرد زیگزاگ از یک نوع میلگرد و در قسمت پایینی زیگزاگ از یک نوع دیگر میلگرد استفاده می‌شود.

همچنین ممکن است در برخی مواقع از میلگردهای عرضی با شکل‌های مختلف میلگرد پایینی و بالایی جوش زده می‌شوند که این نوع میلگردهای زیگزاگی ازلحاظ ظاهری تفاوت اندکی با سایر میلگردهای زیگزاگی دارند.

نحوه ساخت میلگرد زیگزاگ

نحوه تولید میلگرد زیگزاگ به 2 صورت دستی و مکانیزه را در زیر مطالعه کنید:

روش دستی

در روش دستی، ابتدا سه میلگرد آجدار که قرار است به عنوان میلگردهای بالا و پایین استفاده شوند را کنار یکدیگر قرار داده و به اندازه موردنظر برش می‌زنند. پس از آن نوبت به برش میلگردهای ساده می‌رسد که بعد از برش، به‌صورت زیگزاگ خم می‌شوند. در انتها میلگردهای پایین به موازات یکدیگر قرارگرفته و میلگردهای زیگزاگ را از طریق جوش یا گره به آن‌ها و میلگرد بالایی متصل می‌کنند.

روش مکانیزه

در این روش میلگردهای آجدار توسط دستگاه مخصوص ابتدا به‌صورت کلاف درآمده و سپس صاف شده و تحت کشش قرار می‌گیرند. میلگردهای ساده را نیز توسط دستگاه فشار به‌صورت زیگزاگ درمی‌آورند. در مرحله بعد میلگردهای زیگزاگ و میلگردهای کششی به روش الکتریکی به یکدیگر جوش داده می‌شوند. پس از آن، میلگرد زیگزاگ به اندازه موردنظر برش می‌خورد.

کاربردهای زیگزاگ

از میلگردهای زیگزاگ در ساخت خرپا مورداستفاده قرار می‌گیرند. این کاربرد هم در ساختمان‌های بتنی و هم فلزی دیده می‌شود. پس از آن خرپا را می‌توان در میان بتن قرارداد و آن را مسلح نموده و ازهم‌پاشیدگی جلوگیری نمود. علاوه‌برآن یکی دیگر از کاربردهای این نوع از سازه‌های پیش‌ساخته مربوط به استفاده در سقف ساختمان‌ها است و این برای افزایش توان تحمل بار است. کاربرد آخر میلگردهای زیگزاگی نیز در ساخت انواع پل‌ها، زیرگذرهای شهری و همین‌طور سازه‌های فلزی خواهد بود.

عوامل موثر بر قیمت زیگزاگ

عوامل بسیاری هستند که ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم، قیمت میلگرد زیگزاگ تیرچه را تحت تاثیر قرار دهند. برخی از این عوامل عبارتند از:

  • مشخصات میلگرد زیگزاگ
  • کیفیت ساخت
  • برند تولیدکننده
  • میزان عرضه و تقاضا

خرید زیگزاگ

قیمت زیگزاگ، در اکثر اوقات دارای نوسان زیادی نیست و کمتر شاهد تغییر قیمت این محصول هستیم. اما پیشنهاد می‌شود قبل از ثبت خرید حتما قیمت روز زیگزاگ را استعلام بگیرید تا در معاملات خود متضرر نشوید.

اگر قصد خرید میلگرد زیگزاگ را دارید، میتوانید با شماره  91006007-021 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناس مربوط به این محصول بهره ببرید و خریدی مطمئن داشته باشید. توجه داشته باشید پس از استعلام نرخ زیگزاگ توسط شما، کارشناسان آهنک تمامی مشخصات و مراحل خرید از جمله قیمت و مشخصات زیگزاگ، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را به اطلاع شما می‌رسانند.

قیمت روز زیگزاگ

این محصول عموما در سقف های تیرچه بتنی و فلزی مورد استفاده بوده و به وسیله جوش به میلگردهای بالایی و پایینی متصل می گردد. میلگرد زیگزاگ با سایزهای 5.6 تا 8 میلی متر در بازار موجود بوده و شما می توانید پیش از خرید جهت استعلام قیمت و یا اطمینان از قیمت موجود در سایت با شماره 02191006007 تماس بگیرید.

قیمت امروز این محصول را همین صفحه ببینید.

مراحل خرید اینترنتی انواع آهن آلات در آهنک

خرید اینترنتی زیگزاگ

میلگرد زیگزاگ توسط جوش به نبشی و ورق در تیرچه فلزی متصل می گردد. این میلگردها معمولا در سایزهای 10 تا 12 میلی متر تولید گردیده و بسته به بار وارده به تیرچه، قطر میلگرد تیرچه و نوع سازه، تعداد و فاصله آن ها مشخص می گردد. برای صرفه جویی در زمان و هزینه های رفت و آمد این امکان برای شما وجود دارد که محصولات مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی از آهنک سفارش دهید.

همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان آهنک تماس بگیرید.

خرید زیگزاگ از انبار تهران یا کارخانه

با توجه به این که زیگزاگدر انواع مختلفی در بازار موجود میباشد و قیمت های متفاوتی دارند برای آگاهی از قیمت ها و هر نوع اطلاعاتی درباره این محصول می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در آهنک تماس بگیرید.

اگر شما مصرف کننده نهایی میلگرد زیگزاگ هستید باید توجه داشته باشید که خرید زیگزاگ از انبار برای شما بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. یکی از هزینه‌های اساسی برای ساختمان سازی بحث حمل و نقل مصالح ساختمانی است. با وجود 15 انبار عمومی آهنک در سراسر کشور و نمایندگی‌های متعدد شما می‌توانید با هزینه حمل و نقل بسیار پایین تر محصول مورد نظر خود را دریافت کنید. یکی از ویژگی‌های آهنک امکان خرید مستقیم محصولات و برندهای محتلف مورد نظر مشتریان از انبار تهران می‌باشد.

جمع بندی پایانی

میلگرد زیگزاگ یکی از بهترین گزینه‌ها برای افزایش استحکام در سازه‌های شهری و صنعتی و همین‌طور پروژه‌های عمرانی است. این میلگرد در ساختمان یک نوع فناوری مقاومتی به‌حساب می‌آید و توجه کنید که اگر قصد خرید آن را از بازار دارید حتما باید نسبت به کیفیت و نحوه ساخت این محصول حساس باشید. قیمت روز این محصول را در همین صفحه ببینید.

سوالات متداول

قیمت میلگرد زیگزاگ در سایت آهنک به روز است؟
چطور از آهنک میلگرد و سیم زیگزاگ بخریم؟
کدام روش برای تولید میلگرد و سیم زیگزاگ بهتر است؟
بهترین کارخانه های تولید کننده میلگرد زیگزاگ در ایران کدامند؟
طراحی میلگرد زیگزاگ تحت چه استانداردی انجام می‌شود؟
مهمترین دلایل استفاده از میلگرد زیگزاگ چیست؟

مقالات آهنک

مشاهده همه
آهنک