قیمت روز میلگرد کلاف با سفارش آنلاین

قیمت بدون ارزش افزوده

فولاد سهند آذر آسیا - کلاف 6.5 ساده 1006 آذر سهند قیمت میلگرد کلاف سهند آذر آسیا

1402/07/09 - 14:55
محصول سایزاستانداردنوع قیمت نمودار خرید
کلاف 6.5 ساده 1006 آذر سهند 6.51006ساده 26,000 تومان -
کلاف 6.5 ساده 1008 آذر سهند 6.51008ساده 26,000 تومان -
کلاف 6.5 ساده 3sp آذر سهند 6.53SPساده 26,000 تومان -

لیست قیمت روز کلاف میلگرد

میلگردها از جمله کاربردی‌ترین مصالح و مقاطع فولادی هستند که کاربردهای متعددی در صنایع مختلف خصوصاً صنعت ساختمان‌سازی دارند. به صورت کلی میلگردها به سه دسته مختلف شامل میلگردهای ساده، آجدار و میلگردهای کلاف تقسیم می‌شوند و هر کدام از آنها دارای شکل ظاهری متفاوتی هستند و می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند. این میلگردها می‌توانند بر اساس فاکتورهای مختلفی همچون شکل ظاهری، سایز، نحوه ساخت و … به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

قیمت میگرد کلاف

میلگرد کلاف چیست؟

همان‌طور که گفته شد میلگرد کلاف در اصل نوعی از میلگردها است که به صورت کلاف‌های در هم پیچیده می‌باشند و می‌توانند در سازه‌های صنعتی و ساختمانی کاربردهای مختلفی داشته باشند. این نوع از میلگردها به دو دسته ساده و آجدار تقسیم می‌شوند. میلگردهای کلاف می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند که مهم‌ترین آنها شامل موارد زیر هستند:

  • افزایش استحکام سازه‌های بتنی
  • استحکام دیوارها و ستون‌های آجری
  • افزایش استحکام بلوک‌ها
  • افزایش استحکام اتصالات گازی و …
  • استفاده در شبکه‌های برق و دکل‌ها
  • ساخت پیچ و مهره و قطعات خودرو
  • استفاده در ساخت توری‌ها و صافی‌ها و استفاده در صنایع الکترودسازی و جوشکاری

انواع میلگرد کلاف

میلگردهای کلاف همانند انواع میلگردهای دیگر و سایز مقاطع فولادی می‌توانند بر اساس نحوه تول

ید، میزان کربن، سایز، شکل ظاهری و … به انواع مختلفی تقسیم شوند. از نظر میزان کربن می‌توان این میلگردها را به سه دسته کم‌کربن، کربن متوسط و پرکربن تقسیم کرد. از نظر شکل ظاهری نیز به میلگردهای ساده و آجدار تقسیم می‌شوند.

میلگردهای کلاف به وسیله روش نورد گرم و با استفاده از شمش‌های فولادی در کوره‌هایی با حرارت بالاتر از 1000 درج

ه تولید می‌شوند. این میلگردها از نظر درجه و گریدبندی این مقاطع به سه دسته اصلی میلگردهای A1، A2 و A3 تقسیم می‌شوند.

قیمت روز میلگرد کلاف

انواع سایز میلگرد کلاف

تقسیم‌بندی مقاطع فولادی معمولاً بر اساس سایز صورت می‌گیرد که در اصل مهم‌ترین و اصلی‌ترین نوع تقسیم‌بندی آنها است. میلگردهای کلاف نیز می‌توانند بر اساس سایز به انواع مختلفی تقسیم شوند که مهم‌ترین آنها شامل مواردی همچون میلگرد ۵٫۵ کلاف ساده RST34، میلگرد ۶٫۵ کلاف ساده RST34، میلگرد ۸ کلاف ساده RST34 و میلگرد ۱۰ کلاف ساده RST34 هستند هرچند که در سایزهای دیگری نیز تولید می‌شوند. هرکدام از این میلگردها می‌توانند در ابعاد مختلف و با اوزان متفاوتی تولید شوند و در نهایت کاربردهای مختلفی داشته باشند.

قیمت میلگرد کلاف

میلگردهای کلاف امروزه استفاده‌ها و کاربردهای متعددی دارند و از پرمصرف‌ترین مصالح فولادی به شمار می‌روند. قیمت این محصولات می‌تواند تحت تأثیر فاکتورها و پارامترهای مختلفی قرار بگیرد که مهم‌ترین آنها شامل مواردی همچون سایز میلگردها، شرایط بازارهای جهانی فولاد، شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدکننده، نوع استانداردهای میلگرد، میزان عرضه و تقاضا، ضخامت و وزن میلگردها، فروشگاه و انبار عرضه‌کننده، کاربردهای اصلی میلگرد، قیمت مواد اولیه، مشخصات و ویژگی‌های شیمیایی و مکانیکی میلگرد و … می‌باشند.

میلگرد کلاف

قیمت روز میلگرد کلاف

همان‌طور که گفته شد فاکتورها و عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند بر روی قیمت میلگردهای کلافی و سایر میلگردها مؤثر باشند اما تعدادی از این عوامل می‌توانند نرخ و ارزش میلگرد را به صورت لحظه‌ای و روزانه تغییر بدهند. از مهم‌ترین عواملی که می‌توانند بر روی قیمت روز میلگرد مؤثر باشند می‌توان به مواردی همچون قیمت روز ارز، شرایط بازارهای جهانی، وضعیت بازار بورس فولاد، میزان صادرات و واردات فولاد، قیمت مواد اولیه، هزینه‌های حمل‌ونقل و … اشاره کرد.

خرید میلگرد کلاف

برای خرید میلگردهای کلاف و سایر میلگردها می‌توان از روش‌های مختلفی همچون روش مستقیم یا حض

وری و یا روش غیرمستقیم یا غیرحضوری استفاده کرد. در روش مستقیم افراد می‌توانند محصولات مورد نظر خودشان را به صورت مستقیم و از کارخانه‌ها یا انبارها و فروشگاه‌ها تهیه کنند. در این روش واسطه‌ها حذف می‌شوند و افراد می‌توانند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند و با اطمینان کامل اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود بکنند هرچند که نیازمند صرف زمان و انرژی بالایی است. در زمان خرید حضوری و مستقیم لازم است که به فاکتورهای مختلفی همچون وزن، سایز، استانداردها، گریدبندی، کاربردها و … توجه شود.

خرید اینترنتی میلگرد کلاف

خرید آنلاین میلگرد کلاف

امروزه به واسطه پیشرفت علوم و تکنولوژی‌ها تمامی کارخانه‌ها و شرکت‌ها دارای سایت‌های انحصاری هستند و می‌توانند به راحتی با مشتریان خودشان ارتباط برقرار کنند. افراد برای خرید آنلاین میلگردها می‌توانند به سایت شرکت‌ها و کارخانه‌ها و یا فروشگاه‌های عرضه‌کننده مراجعه کنند و محصولات مورد نظر خودشان را با قیمت روز خریداری کنند. در این روش افراد نیازی به حضور فیزیکی به کارخانه‌ها ندارند و می‌توانند در هزینه‌ها، انرژی و زمان خود صرفه‌جویی قابل توجهی بکنند.

مراحل خرید اینترنتی انواع آهن آلات در آهنک

خرید اینترنتی میلگرد کلاف

در خرید اینترنتی و آنلاین افراد قادر هستند که اطلاعات جامع و کاملی در مورد محصولات مورد نظر خودشان کسب کنند. از مهم‌ترین اطلاعاتی که افراد می‌توانند از کارشناسان فروش دریافت کنند که شامل مواردی همچون شرایط و نحوه پرداخت‌ها، زمان بارگیری میلگردها، نحوه و زمان ارسال محصولات، زمان تحویل محموله‌ها و سایر جزئیات هستند.

جمع‌بندی پایانی

میلگرد کلاف از جمله مقاطع فولادی پرکاربرد و پرمصرف است که در صنایع مختلف خصوصاً ساختمان‌سازی استفاده‌های متعددی دارد. این محصولات فولادی می‌توانند بر اساس فاکتورهای مختلفی همچون سایز، شکل ظاهری، نحوه تولید و … به انواع مختلفی تقسیم شوند. قیمت میلگرد کلاف می‌توانند بر اساس نرخ ارز، قیمت مواد اولیه، سایز و وزن، شرایط بازارهای جهانی، مشخصات مکانیکی و شیمیایی و … متفاوت باشد. بهترین روش برای خرید میلگرد روش آنلاین است که می‌تواند در هزینه‌ها، انرژی و زمان افراد صرفه‌جویی کند.

مقالات آهنک

مشاهده همه
آهنک