قیمت و خرید انواع میلگرد ساده تمامی کارخانه ها

قیمت بدون ارزش افزوده

لوگو-ذوب-آهن قیمت میلگرد ساده ذوب آهن اصفهان

1403/03/27 - 13:51
محصولسایزاستانداردحالتقیمتنمودارخرید
کلاف 5.5 ساده 1006 ذوب آهن اصفهان 5.5-کلاف 28,600 تومان -
کلاف 6.5 ساده 1006 ذوب آهن اصفهان 6.5-کلاف 28,600 تومان -

فولاد-آلیاژی-ایران آهنک قیمت میلگرد ساده فولاد آلیاژی ایران

1402/08/17 - 11:46
محصولسایزاستانداردحالتقیمتنمودارخرید
میلگرد 28 ساده A1 آلیاژی ایران 28A1شاخه 26,450 تومان
میلگرد 32 ساده A1 آلیاژی ایران 32A1شاخه 26,450 تومان

لوگو-نورد-فولاد-کوثر-آهنک قیمت میلگرد ساده نورد کوثر اهواز

1402/08/17 - 11:46
محصولسایزاستانداردحالتقیمتنمودارخرید
کلاف 8 ساده A1 نورد کوثر اهواز 8A1کلاف 26,250 تومان
کلاف 10 ساده A1 نورد کوثر اهواز 10A1کلاف 26,250 تومان

لیست قیمت روز انواع میلگرد ساده

میلگردهای ساده نوعی از مقاطع فولادی هستند که می‌توانند کاربردهای متعددی در صنایع مختلف داشته باشند. از جمله مهم‌ترین کاربرد این مقاطع جبران ضعف مقاومت کششی بتن در برابر نیروهای وارد شده به آن است. در اصل میلگردها می‌توانند از نظر ظاهری به شکل ساده ، میلگرد آجدار و میلگرد کلاف تولید شوند و هر کدام از آنها می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند. میلگردهای ساده می‌توانند بر اساس فاکتورها و پارامترهای مختلفی همچون سایز، شکل ظاهری، نحوه تولید و … تقسیم‌بندی شوند.

میلگرد ساده

میلگرد ساده چیست؟

در حقیقت میلگرد ساده نقطه مقابل میلگردهای آجدار است که کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف خصوصاً پروژه‌های ساخت‌وساز دارد. هرچند که میلگردهای آجدار می‌توانند کاربردهای متعدد و وسیع‌تری داشته باشند اما میلگردهای ساده نیز می‌توانند از استفاده‌های متعددی برخوردار باشند. میلگردها به صورت کلی می‌توانند در سه گرید مختلف A1، A2 و A3 تولید شوند. میلگردهای ساده از شمش‌های فولادی ساخته می‌شوند و می‌توانند در پروژه‌های مختلف صنعتی استفاده شوند.

انواع میلگرد ساده

همان‌طور که عنوان شد میلگردهای فولادی ساده می‌توانند بر اساس فاکتورها و پارامترهای مختلفی مانند شکل ظاهری، نحوه تولید، استانداردها، سایز و … به انواع مختلفی تقسیم شوند. همان‌طور که گفته شد از نظر گرید بندی این میلگردها به سه دسته میلگردهای A1، A2 و A3 تقسیم می‌شوند. از نظر استانداردها نیز می‌توان گفت میلگردهای ساده به انواع میلگرد اروپایی، میلگرد پُرکربن یا (میلگرد سیاه)، میلگرد با پوشش اپوکسی، میلگرد گالوانیزه، میلگرد استیل و میلگرد پلیمری تقسیم شوند. از نظر نحوه تولید نیز میلگردهای ساده به شکل نورد گرم و از شمش‌های فولادی تولید می‌شوند.

انواع سایز میلگرد ساده

یکی از مهم‌ترین انواع تقسیم‌بندی‌های مقاطع فولادی خصوصاً میلگردهای ساده تقسیم‌بندی بر اساس سایز است چرا که سایز این مقاطع در حقیقت مشخص‌کننده اصلی کاربردهای آنها هستند هر کدام از میلگردهای ساده می‌توانند در سایزها، اوزان و دانسیته‌های مختلفی تولید شوند. معمولاً میلگردهای ساده در ابعاد 12 متری تولید می‌شوند هرچند که تعدادی از کارخانه‌ها آنها را به صورت کلاف‌های چند متری تولید می‌کنند. در کل می‌توان گفت میلگردهای ساده می‌توانند در سایزهای مختلفی همچون سایز 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20 تا سایز 36 تولید شوند و هر کدام از آنها در پروژه‌های صنعتی مختلفی استفاده می‌شوند.

قیمت روز میلگرد ساده

قیمت میلگرد ساده

میلگردهای ساده همانند میلگرد آجدار می‌تواند کاربردها و استفاده‌های متعددی داشته باشد به همین دلیل در انواع مختلفی تقسیم می‌شود. قیمت این مقاطع می‌توانند تحت تأثیر فاکتورها و عوامل مختلفی قرار داشته باشند. مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌توانند در تعیین قیمت میلگردها نقش داشته باشند می‌توان به مواردی همچون وزن و ضخامت میلگرد، شرکت و کارخانه تولیدکننده، فروشگاه و انبار عرضه‌کننده میلگرد، سایز و ضخامت میلگرد آجدار، شرایط بازارهای جهانی فولاد، نوع استانداردهای میلگرد، میزان عرضه و تقاضا و نرخ ارز، مشخصات و ویژگی‌های شیمیایی و مکانیکی، کاربردهای اصلی میلگرد، قیمت مواد اولیه و … اشاره کرد.

قیمت روز میلگرد ساده

قیمت میلگردهای ساده همانند انواع میلگردهای دیگر و سایر مقاطع فولادی می‌تواند بر اثر عوامل و فاکتورهای مختلفی به صورت روزانه تغییر کند. از مهم‌ترین عواملی که قادر هستند قیمت روزانه و لحظه‌ای میلگردهای ساده و مقاطع فولادی دیگر را تحت تأثیر قرار بدهند می‌توان به مواردی همچون عوامل زیر اشاره نمود:

  • میزان صادرات و واردات فولاد
  • قیمت مواد اولیه فولاد
  • هزینه‌های حمل‌ونقل
  • شرایط بازارهای جهانی
  • نرخ ارز
  • وضعیت بازار بورس فولاد
  • بازار بورس فولاد و …

خرید میلگرد آجدار

برای خرید میلگردهای ساده می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. به صورت کلی روش‌های اصلی خرید مقاطع فولادی شامل خرید مستقیم و غیر مستقیم هستند. در روش مستقیم افراد می‌توانند محصولات مورد نظر خودشان را به صورت مستقیم و حضوری از کارخانه‌ها، انبارها و فروشگاه‌ها خریداری کنند و عناصر واسطه را حذف کنند. این روش اطمینان بالاتری دارد اما ممکن است که هزینه‌های بیشتری برای افراد در بر داشته باشد و حتی زمان و انرژی بیشتری از آنها بگیرد. برای خرید میلگردهای ساده به روش مستقیم لازم است به مواردی مختلفی همچون سایز و کاربرد، وزن، مشخصات فیزیکی، استانداردها، گرید بندی و … توجه شود.

خرید آنلاین میلگرد ساده

خرید آنلاین میلگرد ساده

امروزه با پیشرفت علوم مختلف خصوصاً کامپیوتر و فناوری اطلاعات تمامی شرکت‌ها و کارخانه‌ها می‌توانند از وبسایت انحصاری استفاده کنند و برای ارتباط با مشتریان خود از آن بهره ببرند. افراد می‌توانند برای خرید آنلاین میلگرد ساده به سایت کارخانه‌ها مراجعه کنند و محصولات مورد نظر خودشان را سفارش بدهند. روش خرید آنلاین می‌تواند مزیت‌های متعددی نسبت به روش مستقیم و حضوری داشته باشد. افراد در این روش قادر خواهند بود اطلاعات کاملی از محصولات مختلف به دست بیاورند و بهترین و مناسب‌ترین محصولات را تهیه کنند. در این روش صرفه‌جویی قابل توجهی در زمان و انرژی افراد می‌شود و بسیاری از هزینه‌های افراد کاهش پیدا می‌کند.

مراحل خرید اینترنتی انواع آهن آلات در آهنک

خرید اینترنتی میلگرد ساده

همان‌طور که گفته شد خرید اینترنتی می‌تواند مزایای متعددی داشته باشد. در این روش فرد می‌تواند با کارشناسان فروش شرکت‌ها در ارتباط باشد و اطلاعات دقیق و کاملی در مورد پرداخت هزینه‌ها، زمان بارگیری و ارسال محصولات، زمان تحویل محموله دریافت کند.

جمع‌بندی پایانی

میلگرد از کاربردی‌ترین و پرمصرف‌ترین مقاطع فولادی است که می‌تواند در صنایع مختلفی خصوصاً صنعت ساختمان‌سازی استفاده‌های متعددی داشته باشد. قیمت میلگردهای ساده می‌تواند بر اثر عواملی مختلفی همچون شرکت و کارخانه تولیدکننده، سایز و وزن، شرایط بازارهای جهانی، ارز و مواد اولیه، مشخصات مکانیکی و شیمیایی و … تغییر کند. بهترین روش برای خرید میلگردهای ساده خرید آنلاین و اینترنتی است که می‌تواند در هزینه‌ها، زمان و انرژی افراد صرفه‌جویی قابل توجهی داشته باشد.

مقالات آهنک

مشاهده همه
آهنک