لیست قیمت پروفیل صنعتی سبک و سنگین

قیمت بدون ارزش افزوده

قیمت پروفیل صنعتی جهان پروفیل

1403/03/27 - 13:18
محصولسایزقیمتنمودارخرید
پروفیل صنعتی ضخامت 2.5 میل لوله و پروفیل جهان پارس 2.5 41,100 تومان -
پروفیل 4 میل لوله و پروفیل جهان پارس 4 44,800 تومان -

قیمت پروفیل صنعتی صدرا پروفیل

1403/03/13 - 11:48
محصولسایزقیمتنمودارخرید
پروفیل ضخامت 4 میلیمتر لوله و پروفیل صدرا تهران 4 41,000 تومان

قیمت پروفیل صنعتی پروفیل صابری

1403/03/07 - 12:46
محصولسایزقیمتنمودارخرید
پروفیل 4 میل صابری 4 44,700 تومان
پروفیل صنعتی ضخامت 6 میلیمتر صابری 6 44,700 تومان
پروفیل ضخامت 8 میلیمتر صابری 8 46,700 تومان

قیمت پروفیل صنعتی لوله و پروفیل گل نرده

1403/03/06 - 12:13
محصولسایزقیمتنمودارخرید
پروفیل ضخامت 4 میلیمتر کارخانه لوله و پروفیل گل نرده 4 41,200 تومان

قیمت پروفیل صنعتی پروفیل تهران شرق

1403/02/19 - 12:03
محصولسایزقیمتنمودارخرید
پروفیل 4 میل تهران شرق 4 48,300 تومان
پروفیل ضخامت 5 میلیمتر تهران شرق 5 48,300 تومان
پروفیل 6 میل تهران شرق 6 48,300 تومان
پروفیل ضخامت 8 میل تهران شرق 8 50,300 تومان

لوگو پروفیل-ساوه-آهنک قیمت پروفیل صنعتی نورد و پروفیل ساوه

1402/11/08 - 12:13
محصولسایزقیمتنمودارخرید
پروفیل 4 میل ساوه 4 38,300 تومان

قیمت پروفیل صنعتی پروفیل یاران

1402/11/08 - 12:12
محصولسایزقیمتنمودارخرید
پروفیل ضخامت 4 میلیمتر کارخانه لوله و پروفیل یاران 4 40,900 تومان

قیمت پروفیل صنعتی لوله و پروفیل کچو

1402/11/08 - 12:12
محصولسایزقیمتنمودارخرید
پروفیل ضخامت 4 میلیمتر فولاد کچو 4 40,500 تومان

قیمت پروفیل صنعتی پروفیل آپادانا

1402/11/08 - 12:12
محصولسایزقیمتنمودارخرید
پروفیل ضخامت 4 میلیمتر فولاد آپادانا 4 40,000 تومان

پروفیل صنعتی پروفیل‌های فولادی توخالی هستند که از آلیاژهای مختلف اکثر فولادها ساخته شده اند. تولید پروفیل های صنعتی بنا به دلایلی به زمان و هزینه بیشتری نسبت به سایر پروفیل های فولادی نیاز دارد. برای شناخت بیشتر این محصول با ما همراه باشید.

اطلاعاتی درباره پروفیل صنعتی

پروفیل صنعتی، مقطع فولادی تو خالی است که از جنس آلیاژهای گوناگون بیشتر فولاد، ساخته می شود. پروفیل‌ها بر اساس کاربرد و مشخصات به دو دسته پروفیل ساختمانی و صنعتی تقسیم می شود. پروفیل ساختمانی همانطور که از اسمش پیداست برای ساخت وسایل ساختمانی مانند درب و پنجره استفاده می شود اما کاربرد پروفیل صنعتی تخصصی تر می باشد و از آن در پروژه ها و صنایعی که کیفیت و مقاومت کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است استفاده می شود. پروفیل سنگین از جنس ورق نورد گرم به ضخامت 1.5 میلیمتر به بالا ساخته می شود.

انواع پروفیل صنعتی

این پروفیل ها معمولا در شاخه های 12 متری در اندازه های مختلف تولید می شوند. یکی از بزرگترین ابعاد پروفیل های صنعتی 300*200 می باشد که در صنایع سنگین نیز کاربرد دارد. همچنین لازم به ذکر است که انواع مربع و مستطیل (که قوطی نیز نامیده می شود) تولید شده توسط پروفیل های صنعتی دارای اندازه های متفاوتی هستند. در واقع سطح مقطع پروفیل تعیین کننده اندازه مورد استفاده آنهاست.

پروفیل با سطح مقطع مربع معمولاً دارای ضخامت 2-10 میلی متر و اندازه آن به ترتیب 10*10 و 6000*300 می باشد. در این نوع پروفیل صنعتی اگر یک طرف آن ها جدا شود تبدیل به ناودانی می شود. اگر دو طرف پروفیل صنعتی را بردارید، یک نبشی ایجاد می شود. با استفاده از این روش ها، استفاده از پروفیل صنعتی را تغییر می دهند. پروفیل های صنعتی با مقاطع مستطیلی در اندازه های دیگر نیز در بازار یافت می شود.

نحوه ساخت پروفیل صنعتی

در مرحله اول اندازه و عرض ورق خام پروفیل تعیین می شود. پروفیل های تولیدی دارای ابعاد و ضخامت های گوناگونی هستند. بعد با استفاده از دستگاه قالب گیری ورق خام پروفیل کالیبره می شود. با کالیبره کردن، به ورقه خام پروفیل در طی چند شکل داده شده و دو ورقه خام پروفیل به یکدیگر نزدیک و جوش زده می شود.

در مرحله سوم با استفاده از جوشکاری القایی و مقاومتی، درزهای موجود بین دو ورقه پروفیل گرفته می شود. با استفاده از نازل های مخصوص، مواد شیمیایی و آب برای خنک سازی بر روی پروفیل پمپاژ می شود. با طی کردن این مراحل به پروفیل سایز و شکل داده میشود. در مرحله آخر محصول بسته بندی می شود.

کاربردهای پروفیل صنعتی

از کاربردهای پروفیل صنعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساخت خرپاهای بزرگ
 • صنایع خودروسازی
 • تولید دستگاه های صنعتی
 • ساخت اسکلت فلزی ساختمان
 • ساخت شاسی نفت کش و تریلرها
 • پروژه های عمرانی مانند سدسازی

تولیدکنندگان پروفیل صنعتی

کارخانه های تولید پروفیل در ایران مجهز به تکنولوژی روز دنیا هستند و شامل لیست زیر می‌باشند:

 • کارخانه جهان پروفیل پارس
 • شرکت نورد لوله یاران
 • لوله و پروفیل صابری
 • گروه صنعتی تهران شرق
 • فولاد هیربد
 • نورد پروفیل ساوه

همچنین شما می توانید قیمت پروفیل صنعتی سایر برندهای معتبر بازار را در همین صفحه مشاهده کنید و با شماره گیری  91006007-021 از کارشناسان ما پروفیل صنعتی مورد نیاز هر کارخانه‌ای را استعلام بگیرید و با قیمتی مناسب کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پروفیل صنعتی

قیمت روز پروفیل صنعتی بر اساس معیارهایی تعیین و محاسبه می شود. عواملی مانند قیمت مواد اولیه ،هزینه حمل و نقل ، قیمت بازارهای داخلی و خارجی و نرخ ارز داخلی بر قیمت روز پروفیل صنعتی تاثیرگذار هستند. البته بیشترین عاملی که بر قیمت روز پروفیل تاثیر دارد قیمت روز فولاد و آهن می باشد.

خرید پروفیل صنعتی

اگر قصد خرید پروفیل صنعتی را دارید، میتوانید با شماره  91006007-021 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناس مربوط به این محصول بهره ببرید و خریدی مطمئن داشته باشید. توجه داشته باشید پس از استعلام نرخ پروفیل صنعتی توسط شما، کارشناسان آهنک تمامی مشخصات و مراحل خرید از جمله قیمت و مشخصات پروفیل صنعتی، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را به اطلاع شما می‌رسانند.

قیمت روز پروفیل صنعتی

تولیدکنندگان پروفیل صنعتی قیمت این محصول را براساس عوامل مختلفی اعم از نرخ ارز، هزینه حمل و نقل و قیمت روز ورق سیاه تعیین می کنند. همچنین محصولاتی با کیفیت و دقت ابعادی بالاتر قیمت بیشتری نسبت به فرآورده سایر کارخانجات دارند. بنابراین بهتر است پیش از خرید قیمت محصولات کارخانجات مختلف را مقایسه نموده و مناسب ترین قیمت را براساس بودجه خود انتخاب نمایید. قیمت لحظه‌ای پروفیل صنعتی را در آهنک دنبال کنید.

همچنین شما میتوانید در لیست زیر قیمت پروفیل های دیگر هم ببینید

خرید اینترنتی پروفیل صنعتی

برای خرید پروفیل صنعتی می‌توانید از کارشناسان آهنک کمک بگیرید. این کار را می‌توانید به‌صورت تلفنی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام بدهید؛ سپس سفارش شما در مدت کوتاهی ثبت شده و پیش فاکتور آن برایتان ارسال می‌شود. بعد از پرداخت پیش فاکتور، کالا برای شما ارسال می‌شود؛ همچنین این امکان برای شما وجود خواهد داشت که به صورت اینترنتی مراحل خرید خود را انجام دهید. خرید اینترنتی از آهنک بهترین روش برای صرفه جویی در زمان و هزینه های رفت آمد می‌باشد.

خرید پروفیل صنعتی از انبار تهران یا کارخانه

قبل از هر اقدامی باید نیازهای خود را بشناسید، تعداد، اندازه و هدف پروفیل های صنعتی که استفاده خواهید کرد را بدانید و سپس آگاهانه تر محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس قیمت پروفیل‌های صنعتی بر اساس روش ساخت، مواد اولیه و کیفیت کلی تولید در بازه‌های مختلف تعیین می شود.

پس از اینکه مشتری استعلام قیمت انجام می‌دهد، پیش فاکتور شامل مشخصات و قیمت محصول، نحوه پرداخت، زمان بارگیری و تحویل و مابقی جزئیات برای ایشان صادر و ارسال می‌شود. با تایید پرداخت، سفارش مشتری جهت بارگیری و ارسال در اختیار انبار آهنک قرار می‌گیرد؛ و پس از تایید قیمت کرایه حمل از طرف خریدار، سفارش ایشان به آدرس محل تخلیه ارسال می‌شود.

با وجود 15 انبار عمومی آهنک در سراسر کشور و نمایندگی‌های متعدد شما می‌توانید با هزینه حمل و نقل بسیار پایین تر محصول مورد نظر خود را دریافت کنید. یکی از ویژگی‌های آهنک امکان خرید مستقیم محصولات و برندهای محتلف مورد نظر مشتریان از انبار تهران می‌باشد.

جمع بندی پایانی

پروفیل صنعتی که به آن پروفیل سنگین هم گفته می شود به شکل مقطع ثابت و در اشکال مختلف طراحی و تولید می شود. این محصول از جنس آلیاژهای گوناگون از ترکیب نورد گرم و سرد ساخته می شود به گونه ای که پروفیل ساخته شده در کنار وزن کم خود از مقاومت و استحکام بالایی در برابر فرسودگی و رطوبت برخوردار است. قیمت روز پروفیل صنعتی را در همین صفحه ببینید.

سوالات متداول

 لیست قیمت پروفیل صنعتی آهنک به روز است؟
چند نوع پروفیل قوطی صنعتی در بازار وجود دارد؟
خواص مکانیکی پروفیل های صنعتی نسبت به پروفیل ساختمانی چگونه است؟
در هنگام خرید پروفیل سنگین باید به چه نکاتی توجه کرد؟
آیا بارگیری پروفیل در فروشگاه اینترنتی آهنک مستقیم از کارخانه انجام می شود؟
برترین تولیدکنندگان قوطی پروفیل صنعتی کدامند؟
پروفیل صنعتی با چه ضخامتی در بازار وجود دارد؟

مقالات آهنک

مشاهده همه
آهنک