قیمت روز لوله داربست تمامی کارخانه ها

قیمت بدون ارزش افزوده

قیمت لوله داربستی صدرا پروفیل

1403/03/23 - 22:15
محصولضخامتسایز به اینچقیمتنمودارخرید
لوله 5 داربستی 2 میل صدرا 21.1/2 55,500 تومان -
لوله 5 داربستی 2/5 میل صدرا 2.51.1/2 55,500 تومان -

قیمت لوله داربستی لوله و پروفیل کیهان

1403/03/23 - 22:15
محصولضخامتسایز به اینچقیمتنمودارخرید
لوله 5 داربستی 2 میل کیهان 21.1/2 43,500 تومان -
لوله 5 داربستی 2/5 میل کیهان 2.51.1/2 41,500 تومان -

قیمت لوله داربستی پروفیل تهران شرق

1403/03/23 - 22:14
محصولضخامتسایز به اینچقیمتنمودارخرید
لوله 5 داربستی 2 میل تهران شرق 21.1/2 44,700 تومان -
لوله 5 داربستی 2/5 میل تهران شرق 2.51.1/2 44,700 تومان -

قیمت لوله داربستی فولاد نیکان

1403/02/17 - 08:15
محصولضخامتسایز به اینچقیمتنمودارخرید
لوله 5 داربستی 2 میل نیکان 21.1/2 43,200 تومان -
لوله 5 داربستی 2/5 میل نیکان 2.51.1/2 42,500 تومان -

قیمت لوله داربستی پروفیل صابری

1403/02/08 - 14:19
محصولضخامتسایز به اینچقیمتنمودارخرید
لوله 5 داربستی 2 میل صابری 21.1/2 45,200 تومان -
لوله 5 داربستی 2/5 میل صابری 2.51.1/2 43,400 تومان -

قیمت لوله داربستی جهان پروفیل

1403/02/08 - 14:19
محصولضخامتسایز به اینچقیمتنمودارخرید
لوله 5 داربستی 2 میل جهان 21.1/2 45,200 تومان -
لوله 5 داربستی 2/5 میل جهان 2.51.1/2 45,200 تومان -

قیمت لوله داربستی پروفیل یاران

1403/02/08 - 14:18
محصولضخامتسایز به اینچقیمتنمودارخرید
لوله 5 داربستی 2 میل یاران 21.1/2 44,700 تومان -
لوله 5 داربستی 2/5 میل یاران 2.51.1/2 44,700 تومان -

قیمت لوله داربستی کیان پرشیا

1403/02/08 - 07:16
محصولضخامتسایز به اینچقیمتنمودارخرید
لوله 5 داربستی 2 میل کیان پرشیا 21.1/2 44,700 تومان -
لوله 5 داربستی 2/5 میل کیان پرشیا 2.51.1/2 43,700 تومان -

لیست قیمت روز لوله داربستی

لوله داربستی یا (Scaffolding pipe) یکی از متداول ترین لوله ها در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمانی است که در سایزهای مختلفی تولید می شود. لوله داربستی که به عنوان یک سازه فلزی شناخته می شود با به هم پیوستن با لوله های همسان خود امکان دسترسی افراد به ارتفاعات بلند و ناممکن را آسان می سازد. برای شناخت بیشتر این محصول و آگاهی از عوامل موثر بر قیمت لوله داربستی با ما همراه باشید.

اطلاعاتی در مورد لوله داربستی

لوله داربست یک سازه موقت فلزی است و در جهت محافظت از سازه اصلی استفاده می گردد و این نوع لوله پایه ای برای نماکاران ساختمان و افرادی که شغل آنها در ارتفاع است می باشد. یکی از پرکاربردترین نوع لوله ها لوله داربستی است که کیفیت و نحوه اتصال آن اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا عدم اتصال صحیح آن ممکن است خسارات زیادی ایجاد کند.

این محصول در تقسیم بندی جزء گروه لوله های درزدار قرار میگیرد و در صنعت به لوله 5 معروف است. لوله های داربستی به صورت متراژ 6 متری و با ضخامت های 2 یا 2.5 میل تولید می گردندو وزن هر شاخه حدوده 14.5 یا 17.5 کیلو می باشد.

انواع لوله داربستی

به طور کلی داربست ها از میله های چوبی یا فلزی ساخته می شوند و به عنوان تکیه گاه برای قسمتی از سازه ها استفاده می شوند. تولید این سازه ها نیازمند تخصص ویژه ای است چرا که در هنگام خراب شدن باعث خسارت های زیادی می شود.

انواع لوله داربستی شامل موارد زیر می‌باشد:

داربست چکشی ستاره

داربست های چکشی ستاره از مهارهای افقی و پایه های قائم تشکیل می شوند. از مزایای استفاده از داربست های چکشی ستاره می توان به راحتی در باز و بسته شدن و عدم نیاز به آچار، نیاز به مهاربندی در ارتفاع های زیاد، عدم نیاز به کارگر ماهر، آسانی در جابجایی و انتقال آن اشاره نمود.

داربست مثلثی

داربست مثلثی از فریم های مثلثی شکل تشکیل می شوند که به شکل نر و ماده به همدیگر وصل شده اند. از مزایای و ویژگی بارز داربست مثلثی می توان به سهولت در باز و بسته شدن و عدم نیاز به کارگر ماهر اشاره کرد.

داربست چکشی کاسه ای

داربست چکشی ستاره ای از پایه های قائم و مهارهای افقی تشکیل می شود. از مزایا و ویژگی های بارز داربست چکشی کاسه ای می توان به قابلیت توسعه در پلن و عدم نیاز به مهاربندی در ارتفاع های زیاد و قابلیت استفاده در داربست بندی نمای ساختمان ها اشاره کرد.

بر اساس سایز:

 • سایز 17.75 کیلو گرم
 • سایز 14.5 کیلوگرم
 • سایز 16 کیلوگرم
 • سایز 18.2 کیلوگرم
 • سایز 17.5 کیلوگرم

نحوه ساخت لوله داربستی

روش تولید لوله‌ داربست و همچنین انواع لوله‌های درز مستقیم به این صورت است ورق سیاه با عبور از غلطک‌های متوالی به مرور خم می‌شود تا 2 لبه آن به یکدیگر برسد. بعد از اتمام عملیات خم‌کاری، 2 لبه بوسیله جوشکاری به یکدیگر متصل می‌شوند تا لوله از استحکام لازم برخوردار باشد. در نظر داشته باشید که در فرایند خم‌کاری، ضخامت ورق به کار رفته به عنوان ماده اولیه فاکتور بسیار مهمی است و در مورد لوله‌های داربستی باید بدانید استفاده از ورق 2 تا 3 میلمتری رایج‌تر است و همین عامل باعث ایجاد اختلاف در قیمت لوله داربست می‌شود.

تفاوت روش تولید لوله داربست با دیگر لوله‌های درزدار بعد از مرحله جوشکاری شروع می‌شود. در این مرحله باید آزمایش‌های لازم جهت بررسی قابلیت اطمینان محصول انجام شود. لوله‌هایی که برای انتقال سیالات و یا گازها استفاده می‌شوند، تحت آزمایش‌های هیدرواستاتیکی قرار می‌گیرند؛ اما لوله داربست به دلیل کاربرد خاص خود، مقاومت بالایی در برابر فشار نیاز دارد، به همین دلیل تحت آزمایش‌های فشار قرار می‌گیرند تا از قابلیت اطمینان آنها در شرایطی که داربست باید بار زیادی را تحمل کند، دچار شکست نشوند.

کاربردها و مزایای لوله داربستی

موارد زیر از مهم‌ترین کاربردهای لوله‌ی داربستی هستند:

 • ساخت سازه‌ای مقاوم و ایجاد تکیه‌گاه برای افراد مشغول‌به‌کار در ساختمان
 • کمک به نگه‌داری و ساخت انواع پروژه‌های ساختمانی و عمرانی، مانند پل‌ها
 • مورد استفاده در برج‌های دیده‌بانی، غرفه‌های نمایشگاهی و رمپ‌های اسکی

تولیدکنندگان لوله داربستی در ایران

کیفیت لوله های داربست تولید شده توسط کارخانه های مختلف به عواملی مانند آلیاژ های بکار رفته در روند تولید، ضخامت، جنس و … بستگی دارد. برخی از برندها و کارخانه های تولید لوله های داربست عبارتند از:

 • گروه صنعتی سپاهان
 • فولاد علویجه
 • فولاد هیربد زرندیه
 • جهان پروفیل پارس
 • صنعتی تهران شرق
 • لوله و پروفیل صابری
 • لوله و پروفیل یاران
 • لوله و پروفیل کچو
 • لوله و پروفیل کیان پرشیا

همچنین شما می توانید قیمت لوله داربستی سایر برندهای معتبر بازار را در همین صفحه مشاهده کنید و با شماره گیری  91006007-021 از کارشناسان ما لوله داربستی مورد نیاز هر کارخانه‌ای را استعلام بگیرید و با قیمتی مناسب کالای مورد نظرتان را سفارش دهید.

عوامل موثر بر قیمت لوله داربستی

قیمت لوله داربستی به عوامل زیر بستگی می باشد:

 • جنس لوله داربستی
 • وزن لوله داربستی که وابسته به ضخامت و سایز لوله داربستی می باشد.
 • سایز لوله داربستی که تعیین کننده اندازه قطر داخلی و قطرخارجی لوله داربستی می باشد.
 • ضخامت لوله داربستی که متداولترین ضخامت 2 و 2.5 میلیمتر می باشد.
 • قیمت دلار
 • قیمت جهانی آهن آلات
 • هزینه های حمل و نقل
 • میزان عرضه و تقاضا

خرید لوله داربستی

برای خرید لوله داربستی باید به ابعاد و جنس لوله دقت داشت چرا که ضخامت لوله داربستی عاملی برای تعیین قیمت لوله داربستی است. از جهتی بعد از خرید لوله باید به نسبت ابعاد، سایز و اندازه های لوله، پیچ و بست مخصوص هم خریداری نمود.

اگر قصد خرید لوله داربستی را دارید، میتوانید با شماره  91006007-021 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناس مربوط به این محصول بهره ببرید و خریدی مطمئن داشته باشید. توجه داشته باشید پس از استعلام نرخ لوله داربستی توسط شما، کارشناسان آهنک تمامی مشخصات و مراحل خرید از جمله قیمت و مشخصات لوله داربستی، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را به اطلاع شما می‌رسانند.

قیمت روز لوله داربستی

داربست لوله فلزی مستحکمی است که امروزه ساختمان سازی بدون آن ناممکن است. فروش داربست با توجه به گسترش فضای مجازی به صورت اینترنتی صورت می پذیرد، داربست ساخت و ساز را بسیار آسان نموده است. با توجه به بازار رقابتی امروزه شاید به سختی بتوان قیمت لوله داربست را به نرخ مناسبی یافت پس خرید آن نیز با چالش های زیادی روبرو می شود؛ از همین رو برای خرید لوله داربست با قیمت مناسب بایستی به کسانی مراجعه کرد که سال ها تجربه فعالیت در زمینه آهن آلات را دارند. قیمت امروز لوله داربستی را در همین صفحه ببینید.

مراحل خرید اینترنتی انواع آهن آلات در آهنک

خرید اینترنتی لوله داربستی

قیمت لوله داربستی بر اساس وزن و شاخه تعیین میگردد به عنوان مثال قیمت لوله داربستی سبک به صورت شاخه ای پایین تر از انواع معمولی و سنگین میباشد. ولی به صورت وزنی این سه لوله در یک محدوده قیمت قرار میگیرند.
لازم به ذکر است بدانیم گالوانیزه بودن یا نبودن و رنگ لوله و اجزای تشکیل دهنده داربست در قیمت نهایی لوله تاثیر گذار است.

جهت اطلاع از قیمت لوله داربستی، قیمت لوله داربستی دست دوم، قیمت لوله داربستی 6 متری، قیمت لوله داربست شیراز، قیمت لوله داربست شادآباد و … با شماره 02191006007 تماس حاصل فرمایید. برای صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و زمان و آسان تر شدن مراحل خرید می‌توانید به صورت اینترنتی خرید خود را در سایت آهنک ثبت کنید.

خرید لوله داربستی از انبار تهران یا کارخانه

خرید لوله داربستی به قیمت درب کارخانه می تواند بهترین و موفق ترین خرید باشد و چنانچه می خواهید خرید موفقی داشته باشید می توانید با خرید از آهنک که ضمانتنامه کیفیت و قیمت دارد آگانه خرید نمایید.

اگر شما مصرف کننده نهایی لوله داربستی هستید باید توجه داشته باشید که خرید لوله داربستی از انبار برای شما بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. یکی از هزینه‌های اساسی برای ساختمان سازی بحث حمل و نقل مصالح ساختمانی است. با وجود 15 انبار عمومی آهنک در سراسر کشور و نمایندگی‌های متعدد شما می‌توانید با هزینه حمل و نقل بسیار پایین تر محصول مورد نظر خود را دریافت کنید. یکی از ویژگی‌های آهنک امکان خرید مستقیم محصولات و برندهای محتلف مورد نظر مشتریان از انبار تهران می‌باشد.

جمع بندی پایانی

لوله‌های داربستی، کاربرد و ویژگی مختص خودشان را دارند و با سایر لوله‌های فولادی صنعتی، متفاوت هستند. برای انتخاب صحیح لوله‌های داربستی باید به محل مورد استفاده، اندازه و جنس آن‌ها دقت داشته باشید تا داربست، ایمن و با کیفیت باشد. قیمت امروز لوله داربستی را در همین صفحه مشاهده کنید و برای مشاوره قیل از خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا قیمت لوله داربستی در سایت آهنک به روز است؟
اجزای اصلی لوله های داربست کدامند؟
لوله داربستی چه مشخصاتی دارد؟
نحوه فروش لوله‌های داربستی در آهنک چگونه است؟
آهنک