کارخانه نگین اردکان

یزد
کارخانه نگین اردکان واقع در یزد در سال راه اندازی شده و از محصولات شاخص آن می توان به میلگرد, میلگرد آجدار, اشاره کرد که در سایت آهنک میتونید آنها را ببینید
قیمت محصولات کارخانه

نگین اردکان

قیمت بدون ارزش افزوده

قیمت میلگرد نگین اردکان

1403/02/31 - 06:13
محصول سایزاستاندارد قیمت نمودار خرید
میلگرد 8 آجدار A2 نگین اردکان 8A2 تماس بگیرید -
میلگرد 10 آجدار A2 نگین اردکان 10A2 24,450 تومان
میلگرد 12 آجدار A3 نگین اردکان 12A3 23,950 تومان
میلگرد 14 آجدار A3 نگین اردکان 14A3 تماس بگیرید -
میلگرد 16 آجدار A3 نگین اردکان 16A3 23,500 تومان
میلگرد 18 آجدار A3 نگین اردکان 18A3 تماس بگیرید -
میلگرد 20 آجدار A3 نگین اردکان 20A3 تماس بگیرید -
میلگرد 22 آجدار A3 نگین اردکان 22A3 تماس بگیرید -
میلگرد 25 آجدار A3 نگین اردکان 25A3 23,450 تومان -
میلگرد 28 آجدار A3 نگین اردکان 28A3 تماس بگیرید -

قیمت میلگرد نگین اردکان

قطعا یکی از بهترین کارخانه‌های تولید میلگرد در مرکز ایران، مجتمع تولیدی اردکان یزد است. این برند به عنوان اولین شرکت خصوصی تولید کننده میلگرد در ایران شناخته می‌شود. اما این تنها افتخاری نیست که این واحد تولیدی کسب کرده!

قیمت میلگرد با نگاه به عوامل متفاوتی چون میزان عرضه و تقاضا، قیمت ارز، شرایط سیاسی اقتصادی ایران، دنیا و خاورمیانه، هزینه‌های مربوط به گمرک و… تعیین می‌شود. قیمت محصولات کارخانه نگین اردکان یزد نیز همانند دیگر تولیدی‌ها بر اساس همین عوامل ناپایدار تعیین می‌شود.

چرا میلگرد نگین اردکان را بخریم؟

این واحد تولیدی یکی از مجموعه‌هایی است که بخش بزرگی از مواد اولیه موردنیاز خود را درون مجموعه تولید و ارائه می‌کند. همین موضوع موجب برتری این کارخانه از نظر قیمت شده است. این واحد تولیدی در ابتدا تنها آهن اسفنجی تولید و به بازار ارائه می‌کرد؛ اما امروزه بخش اعظم آهن اسفنجی تولید این کارخانه، درون خود مجتمع تولیدی به کار گرفته می‌شود. همین موضوع روی قیمت و کیفیت این فرآورده صنعتی تاثیر به سزایی داشته است.

این کارخانه یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های تولید مقاطع فولادی در یزد است که بخش بزرگی از نیاز کشور را برطرف می‌کند. پیش از این، پروزه‌های عمرانی و ساختمانی که در این استان پهناور قرار گرفته‌اند، مقاطع فولادی موردنیاز خود را از استان‌های دیگر همچون اصفهان تعمین می‌کردند. اما خرید از کارخانه نگین اردکان درحال حاظر برای این پروژه‌ها صرفه اقتصادی بیشتری دارد؛ چرا که مجبور به پرداخت هزینه اضافه‌تر به منظور حمل و نقل محصولات نیستید.

طی سال‌های گذشته گمانه زنی‌های بسیاری درباره مجوز این برند وجود داشت. بسیاری برآن بودند تا با توجه به عدم رعایت استانداردهای محیط زیستی این مجتمع تولیدی را از فعالیت بیندازند. این موضوع تاثیر به سزایی روی سهام و قیمت محصولات این کارخانه داشت. اما امروزه با توجه به حزات صمت، فعالیت این کارخانه از سر گرفته شده است. قیمت تولیدات این کارخانه نیز از نوسان مسون مانده‌اند.

مشخصات فنی میلگرد نگین اردکان

آنالیز، استاندارد، وزن و طول میلگرد از مهم‌ترین نکاتی است که هنگام خرید این فرآورده صنعتی باید به آن توجه کنید. محصولات این کارخانه بیشتر با آنالیز A۳ ارائه می‌شود. این آنالیز که به آج جناقی شهرت دارد. در ادامه به برسی اصلی‌ترین مشخصات فنی این محصول می‌پردازیم.

تنش جاری آنالیز A۳ چیزی در حدود ۴۰۰۰کیلوگرم بر سانتی متر مربع در نظر گرفته شده است. تنش گسیختگی این فرآورده برابر ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع در نظر گرفته شده است. تغییر شکل نسبی ۱۴ درصدی این محصول موجب شده پروژه‌های ساختمانی یزد میلگرد موردنیاز خود را از این مجموعه تهیه کنند.

وزن میلگرد نگین اردکان اصفهان

محصولات این کارخانه در سایزهای ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۸ و ۳۲ به بازار ارائه می‌شوند. وزن شاخه‌های هر کدام از این اندازه‌ها متفاوت است؛ برای مثال وزن شاخه میلگرد ۲۰ چیزی در حدود ۲۸٫۸ در نظر گرفته می‌شود. سنگینی سایز ۱۶ این فرآورده ۱۸٫۳ و سایز ۱۲ آن ۱۰٫۳ برآورد شده است.

استاندارد میلگرد نگین اردکان

مجموعه نگین یزد محصولات خود را تحت استاندارد روسی به بازار ارائه می‌کند. طی این استاندارد، میلگردهای نیمه آجدار به A۲ و آج سخت به A۳ شهرت دارد. این کارخانه هر دو نوع  A۲ و A۳ را تولید می‌کند.

سایز میلگرد نگین اردکان

این محصول در سایزها و اندازه‌های گوناگون تولید و به بازار ارائه می‌شود. از جمله اصلی‌ترین سایزهای میلگرد این واحد تولیدی می‌توان به سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 اشاره کرد.

تشخیص اصالت میلگرد نگین اردکان

راه‌های متفاوتی برای تشخیص اصالت این محصول وجود دارد. با این وجود استفاده از پلاک اطلاعات این فرآورده صنعتی مهم‌ترین روش تشخیص اصالت آن است. در این پلاک اطلاعات بسیاری آورده شده که در زیر به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  1. وزن و اطلاعات خود فرآورده
  2. عبارت ساخت ایران (made in Iran)
  3. شماره بسته
  4. تاریخ تولید
  5. برند تولید کننده

خرید میلگرد نگین اردکان

روش‌های متفاوتی برای خرید این محصول در نظر گرفته شده است. خرید مستقیم از کارخانه، به کار گیری بورس کالا و استفاده از شرکت‌های بازرگانی گوناگون از جمله اصلی‌ترین روش‌های تهیه این محصول در ایران به شمار می‌رود.

اصفهان آهن یکی از شرکت‌های بازرگانی ارائه دهنده این فرآورده است که نقش مهمی در تامین مقاطع فولادی برعهده دارد. خرید میلگردهای این کارخانه از اصفهان آهن به روش‌های متفاوتی ممکن است. خرید از سایت، سفارش از طریق تلگرام یا اینستاگرام و برقراری تماس تلفنی از جمله روش‌های تهیه این محصول به شمار می‌رود.

قیمت امروز میلگرد نگین اردکان

به طور کلی قیمت میلگرد وابسته به عوامل متفاوتی است که از جمله آن‌ها می‌توان به نوسانات بازار ارز، میزان عرضه و تقاضا و برند تولید کننده اشاره کرد. فرآورده‌های برند نگین اردکان نیز در همین بازار خرید و فروش می‌شوند؛ از این رو بدیهی است که قیمت آن‌ها براساس عوامل متفاوتی تعیین شود.

دریافت اطلاعات به روز، دقیق و موثق درباره این مقاطع فولادی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. قیمت‌هایی اصفهان آهن ارائه می‌کند، هر روز صبح به روز می‌شوند. این قیمت‌ها براساس موارد متفاوتی همچون مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های حمل و نقل، قیمت کارخانه و… بیان می‌شوند.