جداول وزنی

جداول وزنی آهن آلات

جهت خرید محصولاتی چون میلگرد و آهن آلات باید حتما به وزن و ابعاد آن ها دقت کرد و اطلاعات کافی در این مورد را از قبل تهیه نمود. این مشخصه ها در هزینه و قیمت آهن آلات تاثیر مستقیمی دارند و بسیاری از مشتریان به دنبال اطلاعات جامع و یکجا در مورد خرید مورد نظر هستند. در این راستا بهتر است به جدول وزنی آن ها مراجعه نمود و قبل از خرید بررسی های لازم را نسبت به این جدول و محصول مورد نظر داشت تا از خرید خود پشیمان نشوید

جدول اشتال میلگرد
جدول اشتال میلگرد

در جدول اشتال میلگرد آجدار و ساده اطلاعاتی نظیر سطح مقطع میلگرد، قطر میلگرد، حجم یک شاخه میلگرد و وزن هر متر میلگرد قابل مشاهده است. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مشاهده جدول اشتال میلگرد
جدول وزن تیرآهن سبک و سنگین کارخانجات
جدول وزن تیرآهن سبک و سنگین کارخانجات

با بررسی دقیق جدول وزن تیرآهن سبک و سنگین می توانید برای ساخت یک سازه برنامه ریزی نموده و تعداد تیرآهن های لازم را مشخص کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مشاهده جدول وزن تیرآهن سبک و سنگین کارخانجات
جدول وزن تیرآهن فایکو
جدول وزن تیرآهن فایکو

جدول وزن تیر آهن فایکو براساس معیارهای مختلفی بیان می ‌شود و تفاوت های موجود در این جداول به ‌خاطر متفاوت بودن شرایط در مناطق مختلف کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مشاهده جدول وزن تیرآهن فایکو
جدول اشتال تیر لانه زنبوری
جدول اشتال تیر لانه زنبوری

در جدول اشتال تیر لانه زنبوری، سطح مقطح، ممان اینرسی، اساس مقطع، شعاع ژیراسیون و وزن واحد طول پروفیل و... آمده است. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مشاهده جدول اشتال تیر لانه زنبوری
جدول وزن میلگرد آجدار
جدول وزن میلگرد آجدار

در جدول وزن میلگرد آجدار اطلاعاتی مانند قطر اسمی، سطح مقطع اسمی، مقادیر اسمی و میزان رواداری میلگرد ساده و آجدار نوشته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مشاهده جدول وزن میلگرد آجدار
جدول وزن تیرآهن
جدول وزن تیرآهن

با جدول وزن تیرآهن IPE، IPB و INP آشنا شوید. با مشاهده این جداول شما می‌توانید اطلاعاتی نظیر وزن شاخه در 1 متر و وزن شاخه در 12 متر را به دست آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مشاهده جدول وزن تیرآهن
جدول وزن میلگرد کارخانجات
جدول وزن میلگرد کارخانجات

در جدول وزن میلگرد کارخانجات با وزن انواع میلگردهای تولیدی آشنا خواهید شد. همچنین به شما یاد خواهیم داد تا چطور وزن میلگرد را محاسبه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مشاهده جدول وزن میلگرد کارخانجات