مجتمع فولاد نورد زاگرس ملایر

شرکت ذوب و نورد ملایر یکی از تولید کننده های انواع میلگرد است. این شرکت در محور ملایر واقع شده است و فعالیت خود را در اوایل سال 80 با هدف تولید شمش فولاد و میلگرد کلاف آغاز کرد. در اواخر دهه 80 بدلیل نوسانات قیمت آهن در بازار ایران و کبود تقدینگی این شرکت با مشکلات متعددی رو به رو شد و برای مدتی تعطیل شد اما پس از استقرار تیم مدیریت جدید در این شرکت، فعالیت آن ها در سال 96 دوباره آغاز شد و برای بیش از 100 نفر اشتغال زایی کرد. در تابستان سال 99 تیم جدید مدیریتی با صنعت فولاد ملایر خداحافظی کرد و مدیریت به پایه گذار اصلی بازگردانده شد. وی هدف اصلی تاسیس را اشتغال زایی و رونق اقتصادی برای شهر ملایر اعلام کرد. این کارخانه در حال حاضر 162 پرسنل دارد که در دو بخش ذوب آهن آلیاژی و نورد زاگرس فعالیت می کنند.

قیمت میلگرد ذوب و نورد ملایر

قیمت میلگرد در شرکت ذوب و نورد ملایر با توجه به وزن و سایز محصول متفاوت است. جای گفتن دارد که به علت نوسانات در این صنعت قیمت میلگرد ملایر با سایر کاخانه های فولاد موجود در این صنعت متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد در مجتمع فولاد نورد زاگرس ملایر به صورت روزانه به سایت آهنک مراجعه کنید.

محصولات فولاد نورد ملایر

در حال حاضر سایت آهنک میلگردهای این شرکت که به صورت کلاف 6.5 صنعتی و 6.5 ساختمانی تولید می شوند را به فروش می رساند. از کاربردهای کلاف ملایر می توان به ساخت سیم بکسل، سیم خادار، میخ، پیچ، پرچ، سیم، الکترود و ... اشاره کرد. 

میلگرد ساده مجتمع فولاد نورد زاگرس ملایر

محصول قيمت
کلاف 6.5 صنعتی ملایر

6.5

-

کلاف

-

صنعتی

11,200 تومان بروزرسانی: 1399/08/03 سفارش
کلاف 6.5 ساختمانی ملایر

6.5

-

کلاف

-

ساختمانی

11,200 تومان بروزرسانی: 1399/06/31 سفارش

محصولات انبار مجتمع فولاد نورد زاگرس ملایر

محصول قيمت
کلاف 6.5 ملایر آهنک

6.5

A1

شاخه

کیلوگرم

ساختمانی

16,900 تومان بروزرسانی: 1400/03/22 سفارش
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید