نورد فولاد گلستان

شرکت صنایع نورد فولاد گلستان در طی انعقاد قرار دارد با شرکت ایتالیایی POMINI در سال 1375 در زمینه طراحی و ساخت خط تولید میلگرد و مقاطع فولادی ساختمان فعالیت خود را آغاز نمود و سر انجام در اواخر سال 1381 با زیربنایی در حدود شش هکتار مراحل ساخت این کارخانه آغاز گردید و در نهایت این کارخانه در بهار سال 1389 با عنوان اولین کارخانه نورد فولاد در شمال ایران به بهره برداری رسید. این کارخانه در استان گلستان و شهرستان گنبد کاووس در کیلومتر 5 جاده مینودشت به سمت گنبد واقع شده است. مراحل مختلفی از قبیل: طراحی و ساخت اسکلت فلزی، سیستم روشنایی، سیستم تهویه، سیستم اطفا حریق، جرثقیل ها و غیره به دست توانمند متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده است. همچنین عملیات نصب و راه اندازی خط تولید با نظارت شرکت ایتالیایی و توسط نیروی بومی انجام پذیرفت. ظرفیت تولید این کارخانه سالانه 320 هزار تن می باشد.

محصولات کارخانه میلگرد گلستان مینودشت

هدف اولیه از تاسیس این کارخانه تولید انواع کلاف و میلگرد با چشم انداز صادرات به بازارهای بین المللی بوده است. محصولات تولیدی این مجتمع با ضخامت کم به صورت کلاف و محصولات با ضخامت بالا به صورت شاخه ای با طول 6 و 12 متری تولید می شوند. شرکت نورد فولاد گلستان هم اکنون در زمینه تولید میلگرد شاخه با استاندارد A3 و با ضخامت 8 تا 28 میلیمتر و انواع کلاف با سایز 5.5 تا 14 میلیمتر، فعالیت دارد.
به دلیل تحمل پایین نیروهای کششی در بتن، از میلگرد به عنوان ابزاری کمکی برای ارتقا استحکام بتن در صنعت ساختمان، استفاده می کنند تا مانع شکستن بتن شوند. همچنین برای افزایش مقاومت بلوک ها در سازه ها میلگرد ها را در میان حفره های موجود در بتن قرار می دهند تا مقاومت نهایی سازه در برابر زمین لرزه افزایش پیدا کند.

قیمت روز میلگرد گنبد کاووس

وجود محصولات با تنوع سایز بالا، انجام آزمایشلت متعدد کنترل کیفی بر روی محصولات تولید شده، بهره مندی از پرسنل کارآزموده و مجرب از جمله دلایلی است که کارخانه صنایع نورد فولاد گلستان را در جایگاه برترین واحد تولید فولاد در شمال کشور قرار داده است.
علاوه موارد بالا که تاثیر غیرمستقیم بر کیفیت و قیمت نهایی محصولات کارخانه فولاد گلستان دارند، فاکتورهایی چون وزن، نوع و سایز تاثیر مستقیم بر قیمت خواهند داشت. بر همین اساس برای اطلاع از قیمت میلگرد گلستان مینودشت می توانید به سایت فروش محصولات فولادی آهنک مراجعه نمایید و پس از ارتباط و مشاوره با کارشناسان آهنک، اقدام به خرید میلگرد در سایز و نوع مورد نظر خود از این فروشگاه نمایید.

 

میلگرد آجدار نورد فولاد گلستان

محصول قيمت
میلگرد 10 آجدار A3 گلستان

10

A3

شاخه

کیلوگرم

کارخانه

آجدار

13,300 تومان بروزرسانی: 1399/12/05 سفارش
میلگرد 12 آجدار A3 گلستان

12

A3

شاخه

کیلوگرم

کارخانه

آجدار

13,200 تومان بروزرسانی: 1399/12/05 سفارش
میلگرد 8 آجدار A3 گلستان

8

A3

شاخه

کیلوگرم

کارخانه

آجدار

14,350 تومان بروزرسانی: 1399/12/05 سفارش