کانال آهن فروشان

یکی از راه های خرید آهن و همچنین باخبر بودن از قیمت روز آهن آلات مختلف و مینطور دسترسی به اخبار صنایع فولاد و آهن، پیوستن به سایت و صفحات آهنک در شبکه های اجتماعی گوناگون می باشد. شرکت آهنک پردیس ایرانیان دارای برند آهنک با سال ها سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش آهن آلات، تجارب بیشماری در خصوص تهیه و توزیع آهن آلات کسب نموده و در حال حاضر در صنعت فولاد ایران دارای جایگاهی در خور نام آهنک می باشد که این امر جز با لطف خداوند و مشتریان آهنک، قابل دستیابی نبوده و آهنک همواره در تلاش برای ارتقا و بهبود این جایگاه بوده است.
با در نظر گرفتن محبوبیت شبکه های اجتماعی مختلف در میان افراد جامعه و استفاده روزافزون از گوشی های همراه هوشمند، آهنک بر آن شد تا در شبکه های اجتماعی که مورد توجه و استفاده گسترده مشتریان بازار اهن آلات می باشد، اقدام به راه اندازی صفحات با مضمون معرفی محصولات و قرار دادن اطلاعات به روز از جمله قیمت و مشخصات هر محصول در این شبکه ها نموده است. از دیگر اطلاعات ارائه شده در این کانال ها و صفحات مجازی، قرار دادن آخرین اخبار در مورد بازار آهن و صنایع مرتبط می باشد.
در عصر حاضر افراد به دلیل وجود محدودیت های فراوان، استفاده از خدمات اینترنتی از جمله خرید محصولات آهنی از طریق اینترنت را به خریدهای حضوری ترجیح می دهند و به همین دلیل فروشندگان آهن سعی در استفاده از این فرصت به وجود آمده برای خدمت رسانی به مشتریان خود، دارند. به همین دلیل با اعطا امتیازات ویژه به مشتریان برای خرید اینترنتی محصولات خود سعی جذب مشتریان جدید و کسب رضایت خاطر مشتریان ثابت خود را دارند.
آهنک با توجه به اقبال عمومی نسبت به استفاده از خدمات مبتنی بر اینترنت در بسترهای مختلف، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آهنک نموده و اطلاعات مورد نیاز افراد در این زمینه از جمله اطلاعات محصولات فولادی، کارخانجات تولید کننده، اخبار بازار آهن و مقاطع فولادی و هر ان چه در این زمینه مورد نیاز مشتریان می باشد را در آن قرار داده است.
یکی از اقدامات ارزنده آهنک در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود از طریق اینترنت، را ه اندازی کانال تلگرام آهنک می باشد. در کانال آهن فروشان آهنک، به معرفی و فروش انواع محصولات فولادی و انتشار اخبار روز این بازار پرداخته می شود. آهنک با تجربه بالا در زمینه فروش مقاطع فولادی از پیشگامان این عرصه در بازار آهن آلات کشور می باشد که تنوع بالای محصولات موجود در سبد کالایی آهنک در کنار رضایت بالای مشتریان این برند، مهر تاییدی است بر این ادعا.

هدف اصلی آهنک به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی آهن آلات در کشورکسب رضایت مشتریان خود در زمینه خرید محصولات مختلف از جمله انواع میلگرد و تیرآهن می باشد.

کانال آهن فروشان آهنک در تلگرام

با توجه به استقبال افراد به استفاده از خدمات تحت وب، آهن پخش برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به راه اندازی کانال تلگرام جهت خدمت رسانی، معرفی و فروش انواع پروفیل و آهن آلات نموده است. آهن پخش با تجربه ای ارزنده در فروش اینترنتی از پیشگامان این عرصه در بازار آهن آلات کشور می باشد که با تنوع بی نظیر محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی خود موفق به جلب توجه مشتریان و خریداران آهن آلات در کشور گردیده است. آهنک با سابقه ای فعالیت درخشان در عرصه فروش اینترنتی و حضوری از بهترین فروشگاه های فعال در زمینه ارائه محصولات آهنی می باشد. شما عزیزان با عضویت در کانال و صفحه های گروه آهن پخش در شبکه های اجتماعی مختلف می توانید، سفارش خود را ثبت کرده و از مزیت های خرید اینترنتی بهرمند شوید. در کانال تلگرام آهنک قیمت میلگرد و سایر محصولات آهنک را مشاهده کنید. ما را در تلگرام دنبال کنید.

https://t.me/ahanak

 کانال آهن فروشان آهنک در تلگرام

کانال آهن فروشان آهنک در اینستاگرام

اینستاگرام از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در کشور با میزان محبوبیت بالا در بین قشر جوان می باشد و بخش اعظمی از افراد جامعه در این شبکه اجتماعی فعال می باشند. آهنک با ساخت صفحه اختصاصی خود در این شبکه اجتماعی پرطرفدار و محبوب، سعی در کسب رضایت مشتریان خود در زمینه ارائه خدمات خود را دارد. در صفحه اینستاگرام آهنک قیمت تیرآهن و میلگرد در انواع مختلف را مشاهده کنید.

https://instagram.com/ahanak.ir

 کانال آهن فروشان آهنک در اینستاگرام

کانال آهن فروشان در سایر شبکه های اجتماعی

فیسبوک نیز طرفداران خاص خود را دارد و محبوبیت بالایی در بین کاربران ایرانی دارد. آهنک با راه اندازی صفحه خود در لینک زیر در شبکه اجتماعی فیسبوک این امکان را برای آن دسته از مشتریان خود که از اعضا این شبکه اجتماعی هستند، فراهم نموده تا بتوانند از خدمات ارائه شده توسط تیم آهنک بهره مند گردند. ما را در فیسبوک دنبال کنید.

https://facebook.com/ahanakcom

تویتر از دیگر شبکه های اجتماعی است که آهن اقدام به راه اندازی صفحه اختصاصی در آن نموده است. ما را در توییتر دنبال کنید.

https://twitter.com/ahanakcom

کانال آهن فروشان در سایر شبکه های اجتماعی 

محصولات ارائه شده در کانال آهن فروشان آهنک

کانال آهن فروشی آهنک، محصولات مختلفی را در سایت و صفحات اجتماعی مختلف ارائه داده است. این محصولات به شرح زیر است:

  • انواع میلگرد شامل: میلگرد ساده و آجدار و همچنین کلاف ساده و آجدار
  • انواع تیرآهن لانه زنبوری و هاش 
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

storage pen
سریع و به قیمت از انبار آهنک
از انبار فروشگاه بزرگ آهنک
مشاهده انبار